Son Dakika Haberleri: ''Kendimi Makyajsız Beğenmiyorum!'' Dedi, Güzel Olmak İçin 70 Bin TL Harcadı!

''Kendimi Makyajsız Beğenmiyorum!'' Dedi, Güzel Olmak İçin 70 Bin TL Harcadı!

1 ay önce

Cambridgeshire'da yaşayan 26 yaşındaki Charlie Phillips, kendisini beğenmediğini söyleyerek, estetik yaptırmaya karar verdi. 70 bin TL'ye mal olan ameliyatlar, Phillips'i bambaşka birine dönüştürdü!

1
Özgüven kaybı yaşıyordu
Özgüven kaybı yaşıyordu
Charlie Phillips isimli genç kadın, geçirdiği spinal ameliyatı sonrası özgüven problemi yaşamaya başladı.
2
Makyajını çıkarınca ağlıyordu
Makyajını çıkarınca ağlıyordu
26 yaşındaki Charlie, omurgası yana eğimli olduğu için 17 yaşındayken skolyozu ameliyatı geçirmişti. Bu ameliyat, Charlie'nin hızla kilo vermesine sebep oldu. Aşırı kilo vermekten oldukça rahatsız olan Charlie, bikini giymekten korkuyor, makyajını çıkarınca hüngür hüngür ağlıyordu.
3
Birçok operasyon geçirdi
Birçok operasyon geçirdi
Charlie, hayatını derinden etkileyecek bir karar alarak, biriktirdiği paralarla 19 yaşında dudak dolgusu yaptırdı. Bunu, göğüs dolgusu, yanak ve çene dolgusu, hatta kaş ve dudak dövmesi izledi.
4
Değişimi görüntüden ibaret değildi
Değişimi görüntüden ibaret değildi
Görüntüsünü değiştirmekle yetinmeyen Charlie, beslenme tarzına da müdahale etti ve spor alışkanlığı kazandı.
5
Oldukça masraflı
Oldukça masraflı
Tüm bu değişimler, Charlie'ye 70 bin TL'ye mal oldu.
6
Yeni görüntü aşkı getirdi
Yeni görüntü aşkı getirdi
Bir çocuk annesi Charlie, yaşadığı büyük değişimin ardından hayatının aşkıyla tanıştığını ve eşi Ross'un her zaman kendisi gibi sportif ve bakımlı biriyle beraber olmak istediğini söyledi. Genç kadın, ''Ben sadece insanları diğer insanlara nasıl davrandıklarına göre yargılarım; bu benim için güzel olan şey. Yeni görünüşüm kesinlikle hayallerimin adamıyla beni buluşturmaya sebep oldu.'' diyerek düşüncelerini paylaştı.
7
''Görünümümü seviyorum!''
Görünümümü seviyorum!
Mutluluğun görünüşü iyileştirmekten geçtiğini söyleyen Charlie, ''İşte o zaman sarışın olmaya karar verdim ve spor salonuna başladım. Artık şimdi sahip olduğum bakış açımla çok daha mutluyum. Hala çok özgüvenli ve yüzde yüz mutlu değilim ama yinede görünümümü seviyorum!" dedi.
8
Dudaklarını aptalca buluyorlar
Dudaklarını aptalca buluyorlar
Takipçileri Charlie'ye, dudaklarının çok aptalca göründüğüne dair yüzlerce mesaj atsa da Charlie, çoğunluğun, yeni görüntüsünü beğendiğini söylüyor.

9
Charlie'nin ameliyattan önceki hali...
Charlienin ameliyattan önceki hali...

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Game of Thrones'un Kızıl Güzeli, Sevgilisini Öpücüklere Boğdu! Babasının Ölüm Acısını Hafifletmek İçin, Günde 4 Saat Cinsel İçerikli Film İzlemeye Başladı Hamile Kadını Öldürtüp, Bebeğini Karnından Aldı! Avustralya'da Karaya Vuran Canlı Yürekleri Ağza Getirdi! Ata Demirer'in Bir de Kardeşini Görün! İkizi Gibi