Son Dakika Haberleri: Kendini Barbie bebeğe çevirmek için servet harcadı! Eski hali inanılmaz

Kendini Barbie bebeğe çevirmek için servet harcadı! Eski hali inanılmaz

2 ay önce

İngiltereli 48 yaşındaki Rachel Evans, favori oyuncak Barbie bebek takıntısından 13 yılda 32 bin pound (230 bin TL) harcayarak 105 ameliyat geçirdi.

1
Güney Londra'dan 48 yaşındaki Rachel Evans, gerçek bir 'İnsan Barbie' olmak için son 13 yılda estetik ameliyatlara 32 bin pound harcadı.
2
13 Mayıs'ta ise ne olursa olsun yaşlanma belirtilerini görmek istemediği için 500 pound vererek ameliyatsız yüz gerdirme operasyonu geçirdi. Doğum gününden sonrasına ise '50 Yeni 30'dur' sloganını bedeninde de taşımak için şimdiden 7 ameliyat planı yaptı.
3
Bir çocuk annesi Rachel, 'mükemmel' bir yüzü ve tam bir Barbie görünüşü olana kadar operasyonları sonlandırmayacağını açıkça belirtti. "Bu benim için bir yaşam biçimi ve yaşlanmayı durdurmak için mümkün olan her şeyi yapıyorum. Bunun için de bu ameliyatlar gerekli." "50 yaşıma geldiğimde dünyada en çok estetik ameliyat yaptıran kadın olmak istiyorum. Bu nedenle de dış görünüşüm ile ilgili yapılacakları en üst düzeyde tutmaya çalışıyorum. Ben yaş döngümün tersine gideceğine inanıyorum. 50 yaşın, yeni 30 yaş olduğunun kanıtı olacağım ve en son yaptığım yüz gerdirme de bunu sağlama alma yollarımdan biri."
4
Sadece bu yıl 6 ameliyat olmasına rağmen Rachel, 50. doğum gününe kadar bir şeyler daha planladığını söyledi.
5
"50. doğum günümden önce daha fazla ameliyat planlıyorum. Hatta burun estetiği, boyun gerdirme ve botoks işlemlerinin devamı için şimdiden randevu aldım. Yüz için spor yapılmadığını düşününce yüz kaslarımı ameliyatla güzelleştiririm, kırışıklıklarımı ve çizgilerimi açtırırım."
6
Rachel Evans'ın estetik öncesi görüntüsü ise değişimin ne kadar inanılmaz olduğunu gözler önüne seriyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16


Haber Yayın Tarihi: 15.06.2019 12:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası'nın güzeli, eğlencenin dozunu fena kaçırdı! Çirkin diye dalga geçiyorlardı, şimdi bir bakan bir daha bakıyor! Kilo vermeden kanseri önlemeye! Her gün dolabımızda ama faydalarını bilmiyoruz 50 yıldır sır gibi saklanıyordu! İşte Ay'a iniş sırasında Neil Armstrong'un yüzü 35 yaşındaki kadının ne ile evleneceğini duyan şoke oluyor!