Kendini Güzel Bulmayan Transseksüel Kadın Yeni Yüz İçin Servet Harcadı - Son Dakika

Kendini Güzel Bulmayan Transseksüel Kadın Yeni Yüz İçin Servet Harcadı

21.05.2017 12:23

20 yaşındaki transeksüel kadın, günde 5 saatini feminen bir görünüme sahip olmak için harcıyordu. İşte, estetik ameliyat sonrası inanılmaz değişimi..

1

Maskülen yüz hatlarını saklamak için her gün 5 saatini makyaj yapmaya ayıran 20 yaşındaki transeksüel kadın, 45 bin dolar harcayarak yüz feminizasyonu ameliyatı yaptırdı.

2

Stef Santaji isimli Kanadalı transeksüel kadın, kendini yeterince güzel bulmadığı ve aynadaki kişinin olduğu kişiyi yansıtmadığını düşündüğü için yüz feminizasyonu operasyonu geçirdi. Daily Mail'in haberine göre 20 yaşındaki Stef, operasyondan önceki ve sonraki hallerini Youtube kanalında paylaştı.

3

Eskiden yüzünü değiştirmek için makyaja günde 5 saat ayırdığını söyleyen Stef, paylaştığı fotoğraflarda da yeterince iyi göründüğünden emin olmak için photoshop kullanıyordu. Bütün bu zahmetten kurtulmak isteyen kadın, yüz feminizasyonu operasyonuna 45 bin dolar (158 bin 739 lira) harcadı. Onun bu kararını destekleyen binlerce insan fon sayfasına 32 bin dolar bağışta bulundu.

4

Birçok prosedür içeren yüz feminizasyonu operasyonunda yüz yeniden yapılandırılarak erkek yüz hatları tipik kadın yüz hatlarının boyutuna ve şekline yakınlaştırılıyor. Operasyon kaş kaldırma, burun estetiği, yanak implantasyonu ve dudak dolgusu gibi çeşitli kemik ve yumuşak doku prosedürünü içeriyor.

5
6
7
8
9
10
11

YORUMLAR
500

Son Dakika Kendini Güzel Bulmayan Transseksüel Kadın Yeni Yüz İçin Servet Harcadı - Son Dakika


Advertisement