Kendini Hayvana Benzettirdi! - Son Dakika

Kendini Hayvana Benzettirdi!

02.12.2008 23:45

1
Daha güzel olmak için bıçak altına yatan ünlüler geçirdikleri estetik ameliyatları sonucunda bazen ‘estetik kurbanı' da olabiliyor.
2
‘Estetikzede' ünlüler arasında artık bir kediye benzeyen Jocelyn Wildenstein da var.
3
Milyarder işadamı Alec Wildenstein'ın eşi olan Jocelyn Wildenstein böyle normal görünen bir kadındı. Oysa geçirdiği estetikler nedeniyle bir plastik cerrahi web sayfası ona 2004'te dünyanın en korkunç ünlüsü ünvanını verdi.
4
Eskiden güzel bir yaşantısı, mutlu bir aile hayatı vardı.
5
Hatta gayet de hoş bir kadın olarak görülüyordu.
6
Ancak ne zaman ki onu bir estetik merakı sardı, adım adım kötü günlere doğru yol aldı.
7
Tam 30 kez ameliyat oldu. Ameliyat olmasının nedenini ise 'Eşimin kedilere olan tutkusunu bildiğim için, biraz kedi güzelliğine kavuşmak istedim. Estetik operasyonları bu amaçla yaptırdım.' diye açıkladı.
8
Şu anda 57 yaşında olan kadın, bunların sonucunda vahşi bir kediye benzediği için kocası tarafından terk edildi.
9
2 milyon dolarlık yüzüyle, yüzüne bakılamayacak hale gelen Jocelyn Wildensteyn şimdi modacı sevgilisi Lloyd Klein'le birlikte.
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Kendini Hayvana Benzettirdi! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş