Kendisine Pizza Getiren Adamın Evine Gittiğinde Hayatının Şokunu Yaşadı! - Son Dakika

Kendisine Pizza Getiren Adamın Evine Gittiğinde Hayatının Şokunu Yaşadı!

2 yıl önce

Her hafta vermiş olduğu pizza siparişini başka biri getirince meraklanan kadın, siparişini getiren kuryenin evine gittiğinde, gördüğü manzara karşısında üzüntüye boğuldu.

1
Pizza dağıtıcısı olan Angela'nın daimi müşterilerinden biri de Lee'ydi. Lee her cumartesi pizza sipariş ediyor ve Angela da kendisine teslim ediyordu.

2
Ancak bir cumartesi pizza siparişi gelmedi. Angela endişelendi ve adamın evine gitmeye karar verdi.

3
Angela gittiğinde Lee'nin yaşadığı karavanın çatısının bir gün önce çıkan fırtına sonucu hasara uğradığını gördü.

4
Lee'nin karavanın çatısını onaracak kadar parası yoktu. Adam, kısa bir süre önce de oğlunu kaybetmiş ve hayata küsmüştü. Aslında Lee'nin karavanda yaşamaya başlamasının nedeni de oğlunu kaybetmiş olmasıydı.

5
Angela'nın pizza dağıtıcısı olarak çalışan kızı da Lee'nin nerede yaşadığını biliyordu. Lee'nin kaldığı karavanda şimdi ısıtma, su ve elektrik yoktu. Angela kızıyla beraber Lee için bir şeyler yapmaları gerektiğini düşündü.

6
“Bir şeyler yapmamız gerekiyordu. Bir insanın bu şekilde yaşamasına izin veremezdik” dedi. İşe, Lee'ye portatif ısıtıcı almakla başladılar. Ardından Lee için GoFundMe ismindeki sosyal bağış sitesi üzerinden bir kampanya başlattılar.

7
Sadece iki ay içinde 32.360 dolar toplandı. Böylelikle Lee kendine yeni bir karavan alabilecekti.

8
Angela, “Yardım eden herkesin gönlü şimdi rahattır. Lee'ye yardım ederek aslında içimizi de rahatlattık” dedi.

9
Angela ve çocukları Lee'ye bir sürpriz yaparak yeni karavanında ziyaret etti.

10
O anlar böyle görüntülendi.

11
İşte Lee'nin yeni karavanı...

12
13
14
15
16
17

Haber Yayın Tarihi: 01.06.2018 02:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri