Kendisine Pizza Getiren Adamın Evine Gittiğinde Hayatının Şokunu Yaşadı! - Son Dakika

Kendisine Pizza Getiren Adamın Evine Gittiğinde Hayatının Şokunu Yaşadı!

01.06.2018 14:04

Her hafta vermiş olduğu pizza siparişini başka biri getirince meraklanan kadın, siparişini getiren kuryenin evine gittiğinde, gördüğü manzara karşısında üzüntüye boğuldu.

1
Pizza dağıtıcısı olan Angela'nın daimi müşterilerinden biri de Lee'ydi. Lee her cumartesi pizza sipariş ediyor ve Angela da kendisine teslim ediyordu.

2
Ancak bir cumartesi pizza siparişi gelmedi. Angela endişelendi ve adamın evine gitmeye karar verdi.

3
Angela gittiğinde Lee'nin yaşadığı karavanın çatısının bir gün önce çıkan fırtına sonucu hasara uğradığını gördü.

4
Lee'nin karavanın çatısını onaracak kadar parası yoktu. Adam, kısa bir süre önce de oğlunu kaybetmiş ve hayata küsmüştü. Aslında Lee'nin karavanda yaşamaya başlamasının nedeni de oğlunu kaybetmiş olmasıydı.

5
Angela'nın pizza dağıtıcısı olarak çalışan kızı da Lee'nin nerede yaşadığını biliyordu. Lee'nin kaldığı karavanda şimdi ısıtma, su ve elektrik yoktu. Angela kızıyla beraber Lee için bir şeyler yapmaları gerektiğini düşündü.

6
“Bir şeyler yapmamız gerekiyordu. Bir insanın bu şekilde yaşamasına izin veremezdik” dedi. İşe, Lee'ye portatif ısıtıcı almakla başladılar. Ardından Lee için GoFundMe ismindeki sosyal bağış sitesi üzerinden bir kampanya başlattılar.

7
Sadece iki ay içinde 32.360 dolar toplandı. Böylelikle Lee kendine yeni bir karavan alabilecekti.

8
Angela, “Yardım eden herkesin gönlü şimdi rahattır. Lee'ye yardım ederek aslında içimizi de rahatlattık” dedi.

9
Angela ve çocukları Lee'ye bir sürpriz yaparak yeni karavanında ziyaret etti.

10
O anlar böyle görüntülendi.

11
İşte Lee'nin yeni karavanı...

12
13
14
15
16
17

Son Dakika Kendisine Pizza Getiren Adamın Evine Gittiğinde Hayatının Şokunu Yaşadı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünyanın en zengin boksörü Floyd Mayweather, striptizci sevgilisinin babasından veto yedi Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti