Kendisini asarak intihar eden 16 yaşındaki genç oyuncunun, intihar sebebi ortaya çıktı! - Son Dakika

Kendisini asarak intihar eden 16 yaşındaki genç oyuncunun, intihar sebebi ortaya çıktı!

09.09.2019 18:04

Geçtiğimiz Nisan ayında, kendisini asarak hayatına son veren 16 yaşındaki genç oyuncu Mya-Lecia Naylor'un intihar sebebi, ortaya çıktı.

1
Geçtiğimiz Nisan ayında Londra'daki evinde kendini asarak intihar eden 16 yaşındaki genç oyuncu Mya-Lecia Naylor'un ölümüne dair yeni bir detay ortaya çıktı.

2
Bugün sonuçlanan soruşturmaya göre Naylor, aşırı sınav stresini kaldıramayarak intihar etti.

3
Öğretmenleri, ailesini arayıp notlarının düşük olduğunu söyleyince, Naylor, intihar sahnesi bulunan bir film izleyip kendisini odaya kapattı.

4
Ertesi sabah Naylor'ın odasına giren baba, kızını kendini tavana asmış halde bulunca felaketi yaşadı.

5
Hastaneye kaldırılan Naylor, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
6
Baba, mahkemede kızının başarısız olduğu dersleri geçmek için yoğun bir çalışma temposuna girdiğini ve bu stresi atlatamadığı için intihar ettiğini söyledi.

7

Son Dakika Kendisini asarak intihar eden 16 yaşındaki genç oyuncunun, intihar sebebi ortaya çıktı! - Son Dakika

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular