Kendisini Mutlu Eden Erkeğe Servet Verecek Ama Bir Şartla! - Son Dakika

Kendisini Mutlu Eden Erkeğe Servet Verecek Ama Bir Şartla!

13.11.2018 11:28

İngiltere'nin en genç milyoneri olan 23 yaşındaki Jane Park, yaşadığı ilişkilerde hüsrana uğradığını, bu yüzden kendisini gerçekten sevecek ve mutlu edecek adama yıllık 60 bin pound (423 bin lira) ödemeye yapacağını duyurdu ama genç kadının bunun için bir şartı var.

1
İşte milyoner kadının o şartı ve istekleri...

2
İngiltere'nin en genç loto milyoneri 23 yaşındaki Jane Park, loto kazandıktan sonra yaşadığı tüm ilişkiler mutsuz ve gözyaşıyla bitince, kendisini gerçekten çok sevecek doğru adama yılda 60 bin pound vereceğini açıkladı.
3
Daily Mirror gazetesine açıklama yapan genç milyonerin bir yakını, milyonerin kendisi ile ilişki yaşayan adamların kendisini mi yoksa bankada ki parasını mı sevdiklerinden emin olamadığını bu nedenle ilişkilerinin hemen sonlandığını ve yalnız yaşamak zorunda kaldığını söyledi.
4
17 yaşındayken piyangodan bir milyon pound kazanan Jane, televizyon yıldızı Sam Callahan ile ilişki yaşamıştı. İlişki Sam'ın kendisini aldatmasıyla sona ermişti.
5
Genç kadının tek şartı ise sadakat. Sadakatin paradan daha çok önemli olduğunu belirten Jane, bir internet sayfası aracılığı ile kendisine talip olan erkekler ile görüşüp kiminle evleneceğine kararlaştıracak. Jane, kendisine sadık kalacak doğru adama yıllık 60 bin pound verecek.
6
2003 yılında 17 yaşındayken lotodan 1 milyon sterlin kazanan Jane Park, yaptırdığı estetiklerle bambaşka birine dönüşmüştü.
7
Öte yandan Jane Park'ın Instagram'da hatırı sayılı bir takipçi kitlesi de mevcut.
8
İşte loto milyoneri kadının Instagram paylaşımları...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Kendisini Mutlu Eden Erkeğe Servet Verecek Ama Bir Şartla! - Son Dakika


YORUMLAR (8)
  • serdar: dünyada sen kalsan dönüp bakarsam yüzüme tükürsünler mahlukatsın başka birşey değil midemi bulandırıyorsunuz sen ve senin gibiler Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Sanem: Kendisini mi parasini mi sevdiklerini bir turlu anlamadigini dile getiriyor ama simdi iliski yasayacagi kisiye yine deger bazinda 60 bin sterlin para teklif ediyor. Bravo, ne zekice. Bu iliski degil ki, sadakat bulsa bile sadik bir isci ariyor kendine maasli Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Adanalı: sen kaç vericen bayan teklifini görelim ona göre bakarız :D ( Erkekler kıymete bindi en sonunda :P ) 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement