Kesenin Ağzını Açtı! - Son Dakika

Kesenin Ağzını Açtı!

20.05.2013 10:23

Sneijder, eşi için hiçbir masraftan kaçınmadı

1
Türkiye'ye geldiği günden bu yana yaptıklarıyla dikkat çeken Yolanthe Cabau'nun takı tasarımları, salı günü Reina'da düzenlenecek müthiş bir partiyle görücüye çıkacak.
2
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Paris Hilton ve kardeşi Nicky, Antonio Banderas ile eşi Melanie Griffith ve Victoria Beckham gibi ünlülerin de katılacağı konuşulan bu özel gece için Wesley Sneijder, tüm ayrıntılarla yakından ilgilendi.
3
Eşi Yolanthe için kesenin ağzını açan Sneijder, yurt dışından gelecek özel misafirlerinin rahat etmesi için tüm detayları ultra lüks olarak hazırladı.
4
Davetlileri İstanbul'a getirmek için 6 tane uçak kiralayan Wesley'in, Swissotel'in bir katını da misafirleri için kapattığı konuşuluyor.
5
Reina'da gündüz başlayacak tanıtım, gece düzenlenen partiyle devam edecek.
6
Partide misafirlerle ilgilenmesi için 10 tane yabancı hostes tutan Sneijder, bu görevlileri de kendisi seçti.
7
Wesley'in eşi için harcadığı paranın miktarı ise henüz tam olarak bilinmiyor.
8
9
10
11
12

Son Dakika Kesenin Ağzını Açtı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kızını yatak odasında sevgilisiyle basan baba, gördüğü manzara karşısında öfke krizi geçirdi "Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı