Son Dakika Haberleri: Kesenin Ağzını Açtı!

Kesenin Ağzını Açtı!

7 yıl önce

Sneijder, eşi için hiçbir masraftan kaçınmadı

1
Türkiye'ye geldiği günden bu yana yaptıklarıyla dikkat çeken Yolanthe Cabau'nun takı tasarımları, salı günü Reina'da düzenlenecek müthiş bir partiyle görücüye çıkacak.
2
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Paris Hilton ve kardeşi Nicky, Antonio Banderas ile eşi Melanie Griffith ve Victoria Beckham gibi ünlülerin de katılacağı konuşulan bu özel gece için Wesley Sneijder, tüm ayrıntılarla yakından ilgilendi.
3
Eşi Yolanthe için kesenin ağzını açan Sneijder, yurt dışından gelecek özel misafirlerinin rahat etmesi için tüm detayları ultra lüks olarak hazırladı.
4
Davetlileri İstanbul'a getirmek için 6 tane uçak kiralayan Wesley'in, Swissotel'in bir katını da misafirleri için kapattığı konuşuluyor.
5
Reina'da gündüz başlayacak tanıtım, gece düzenlenen partiyle devam edecek.
6
Partide misafirlerle ilgilenmesi için 10 tane yabancı hostes tutan Sneijder, bu görevlileri de kendisi seçti.
7
Wesley'in eşi için harcadığı paranın miktarı ise henüz tam olarak bilinmiyor.
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 20.05.2013 10:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu! Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı maviş gözlü Duygu, bakın nereli! Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı