Son Dakika Haberleri: Kestikleri Kafaları Teşhir Ettiler!

Kestikleri Kafaları Teşhir Ettiler!

11 yıl önce

1
Bir hapishanede başlayan çete savaşında dehşet verici sahneler ortaya çıktı. Öldürülen 7 mahkûmun kesik kafaları teşhir edildi

2
Latin Amerika ülkesi Guatemala'nın güneyindeki Pavoncito Hapishanesi'nde meydana gelen olayda iki rakip çetenin çekişmesi sonucu öldürülen mahkûmlardan beşinin başı kazıklara geçirilerek sergilendi.
3
İsyan, cuma günü yeni mahkûmlar başka bir cezaevinden Pavoncito'ya transfer edilirken çıktı.

4
Hapishane sözcüsü Rudy Esquivel çatışmanın “rakip çetelere üye olan ve anlaşmazlıklarını hapse de yanlarında getiren” mahkûmlar arasında çıktığını belirtti.
5
Polis ve gardiyanlar, çoğu uyuşturucu kaçakçılığı, cinayet ve hırsızlık suçundan hüküm giyen yaklaşık 900 mahkûma ev sahipliği yapan cezaevinin kontrolünü beş saatte ele geçirdiklerini ifade etti.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 24.11.2008 05:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu arabanın eşi benzeri yok, sadece 1 adet üretildi! Fiyatı dudak uçuklatıyor FOX ekranlarının güzeller güzeli spikeri Nazlı Tolga, bakın şimdi ne yapıyor! Şüpheyle karşılanıyordu! Cinsel ilişki bağımlılığı gerçek bir hastalık çıktı Ünlü oyuncudan skandal iddia: Bana tecavüz etmeden önce heyecandan tir tir titredi! Yüzlerce cesur vatandaş sonbahar ekinoksu için çırılçıplak denize girdi!