Krizi doğrulayan sessizlik! Ünlü modelin evliliği 1 yıl sonra yine uçurumun eşiğinde - Son Dakika

Krizi doğrulayan sessizlik! Ünlü modelin evliliği 1 yıl sonra yine uçurumun eşiğinde

02.10.2020 12:04

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Beşiktaş forması giyen Kevin-Prince Boateng ile model eşi Melissa Satta'nın ilişkisinde yeni bir kriz patlak verdi. Birbirlerine ikinci bir şans veren çiftin bu defa ayrıldığı konuşuluyor. Hem Satta'nın hem de Boateng'in birlikte son fotoğraflarını yaklaşık 1.5 ay önce paylaşması kriz iddialarını güçlendirdi.

1
Geçtiğimiz yıl ayrılığın eşiğine gelen ve birkaç süren kriz sonrası oğulları Maddox için yeniden barışarak ilişkilerini devam ettiren ikili, geçen sürede yeni bir kriz daha yaşadılar.
2
Nedeni henüz bilinmeyen sorunla ilgili hem Boateng hem de Satta tarafından yalanlama gelmezken, ünlü çiftin bu kez ayrılığı en ciddi ihtimal olarak gördükleri iddia edildi.

3
Hem Satta'nın hem de Boateng'in birlikte son fotoğraflarını yaklaşık 1.5 ay önce paylaşması ve uzun süredir hiçbir yerde birlikte görülmemeleri, ilişkilerinde sorun yaşadıkları iddialarını kuvvetlendirdi.
4
Geçtiğimiz yıl yaşadıkları sorun sonrası Melissa Satta yaptığı açıklamada, "Bir ütüyü değiştirdiğiniz gibi kocanızı değiştiremezsiniz. Düşünce farklılıklarımız vardı ancak sonrasında kendimize ikinci bir şans vermeye karar verdik."

5
"Birliktelik yaşamak kolay değil ama yalnız kalmak, yeni birini tanımak ve yeniden bir ilişkiye başlamak da bir o kadar zor. Sonuçta her ilişkide iniş çıkışlar var. Mükemmel bir evlilik yok" demişti.

6
2014 yılında Maddox isimli bir erkek çocukları dünyaya gelen Boateng-Satta ikilisi, 2016 yılında Porto'da dünya evine girmişti.
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Krizi doğrulayan sessizlik! Ünlü modelin evliliği 1 yıl sonra yine uçurumun eşiğinde - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)
500
Advertisement