Keyfe Bak! - Son Dakika

Keyfe Bak!

08.12.2010 11:04

1
Zonguldak'ta, seyir halindeki otomobilin bagajına binip, hasarlı olan arka tamponu yere düşmemesi için eliyle tutmaya çalışan çocuğu görenler şaşkına döndü.
2
Akşam saatlerinde Asma Mahallesi'ndeki Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda seyir eden 67 AH 655 plakalı otomobilin bagajında yolculuk yapan 10 yaşlarındaki çocuk dikkat çekti. Trafikte yavaş ilerleyen otomobilin bagajında oturan çocuk, bir eliyle bagaj kapağını tutarken, diğer eliyle de hasarlı olan aracın arka tamponunu tutarak, yere düşmesini önlemeye çalıştı.

3
Çocuk, zaman zaman da bagaj kapağının üzerine gelmemesi için ayağını kullandı. Bagajdaki çocuk ile birlikte aracın arka koltuğunda oturan yakınlarının da kapıları açıp arkalarına dönüp görüntü alan gazetecilere tepki göstermesi dikkat çekti. Bir süre bu şekilde ilerledikten sonra yol kenarında duran sürücü, gazetecilerin uzaklaşmasını bekledikten sonra yola devam etti.
4
5
6

Son Dakika Keyfe Bak! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu