'Khaleesi' Rusya'yı Karıştırdı - Son Dakika

'Khaleesi' Rusya'yı Karıştırdı

16.08.2013 12:16

'Game of Thrones' dizisinin yıldızı Emilia Clarke'ın fotoğrafı izni alınmadan Rusya'da bir belediye reklamında kullanıldı. Dizide 'Khaleesi' rolündeki Clark, reklamda Anya adında bir Rus olarak tanıtıldı.

1
İngiliz oyuncu Emilia Clark, Rusya'da belediye için yürütülen kampanyanın reklam yüzü oldu. Ancak Clark'ın reklamda yer aldığından haberi yok!
2
Rusya'nın 4'üncü büyük şehri Yekaterinburg belediyesi için hazırlanan reklamda Clark'ın fotoğrafı, şehirde yaşayan Anya adında 24 yaşında bir genç kız olarak gösteriliyor.
3
'Game of Thrones' yıldızının fotoğrafının altında “Fark ettim ki son bir kaç yılda Yekaterinburg sokaklarında geceleri yürümekten korkmuyorum. Şehrin güvenli olduğunu, saldırıya uğramayacağımı biliyorum” mesajı yer alıyor.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika 'Khaleesi' Rusya'yı Karıştırdı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı