Kibariye İtiraf Etti! - Son Dakika

Kibariye İtiraf Etti!

10.06.2013 16:14

'Çoğu kez erkekler tuvaletine girdim'

1
Kibariye, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Roman Dernekleri Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği Roman Festivali'nde sevenlerine coşkulu bir konser verdi.
2
Konserden önce 5 bin Roman vatandaş Seka Park alanında aynı anda kitap okurken, bir itirafta bulunan Kibariye, okuma yazma bilmediği için birçok kez yanlışlıkla erkekler tuvaletine girdiğini söyledi.
3
Konsere başlamadan önce bir itirafta bulunacağını söyleyen Kibariye şunları söyledi, “Okuma yazma bilmeyen bir kadındım. Çok büyük bir kompleks, çok büyük bir eziklik yaşadım. Okuma bilmediğim için birçok kez erkekler tuvaletine girdim. Hiç bir zaman da kendimi sizden saklamadım..."
4
"Kibariye olmadan öncel fakirlik yaşadım, okuyamadım ama ailemi hiçbir zaman yadırgamadım. Gerçekten bütün anneler ve babalar, tüm insanlar herkes evladını okutsun. Okutun kurban olayım. Çok acı. Onu ben bilirim. Onun için çocuğumu çok güzel okutuyorum."
5
Konuşması sırasında duygulanıp, gözyaşlarına hakim olamayan Kibariye, sözlerine son verdikten sonra en güzel şarkılarıyla hayranlarına eğlenceli dakikalar yaşattı.

Son Dakika Kibariye İtiraf Etti! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular