Son Dakika Haberleri: Kılıçdaroğlu Bakan Günay'ı Protesto Etti

Kılıçdaroğlu Bakan Günay'ı Protesto Etti

9 yıl önce

1
Nevşehir'de Hacı Bektaş Veli'yi Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri'nde protokol krizi yaşandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibi Bakan Günay'ı protesto etti.
2
Tören başlangıcında kürsüden konuşma yapacakların listesi okundu ve Kılıçdaroğlu'nun, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın ardından son konuşmayı yapacağı açıklandı.
3
Ancak bir süre sonra Bakan Günay'ın son konuşmayı yapacağı anons edildi. Kılıçdaroğlu, konuşmasının ardından Mehmet Çamur'a Hacı Bektaş Veli Dostluk ve Barış Ödülü'nü verdi ve Çamur'un konuşmasını dinledi.
4
Kılıçdaroğlu bir gazetecinin Bakan Günay'ı neden dinlemeden gittiğini sormasını üzerine, "Protokol kurallarına uyulmadı, bu kadar basit" cevabını verdi.
5
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 16.08.2011 06:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!