Kılıçdaroğlu Bakan Günay'ı Protesto Etti - Son Dakika

Kılıçdaroğlu Bakan Günay'ı Protesto Etti

16.08.2011 18:52

1
Nevşehir'de Hacı Bektaş Veli'yi Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri'nde protokol krizi yaşandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibi Bakan Günay'ı protesto etti.
2
Tören başlangıcında kürsüden konuşma yapacakların listesi okundu ve Kılıçdaroğlu'nun, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın ardından son konuşmayı yapacağı açıklandı.
3
Ancak bir süre sonra Bakan Günay'ın son konuşmayı yapacağı anons edildi. Kılıçdaroğlu, konuşmasının ardından Mehmet Çamur'a Hacı Bektaş Veli Dostluk ve Barış Ödülü'nü verdi ve Çamur'un konuşmasını dinledi.
4
Kılıçdaroğlu bir gazetecinin Bakan Günay'ı neden dinlemeden gittiğini sormasını üzerine, "Protokol kurallarına uyulmadı, bu kadar basit" cevabını verdi.
5
6
7
8
9

Son Dakika Kılıçdaroğlu Bakan Günay'ı Protesto Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı Bir anda köpürmeye başladı! Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü Eğirdir can çekişiyor Ekranların haşarı çocuğu Şoray Uzun'dan yıllar sonra gelen itiraf! Duyunca çok şaşıracaksınız Koronavirüse yakalanan Hadise'den haber var! Mutfaktan çıkmıyor Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun