Son Dakika Haberleri: Kılıçdaroğlu'na Sorulan Soru Üniversiteyi Karıştırdı

Kılıçdaroğlu'na Sorulan Soru Üniversiteyi Karıştırdı

11 yıl önce

1
SORU ORTALIĞI KARIŞTIRDI


Bu öğrecilerden Teknik Eğitim Fakültesi öğrencisi Çağlar Özkan'ın “Sizin yaptığınız provokasyon. Türban samimiyetsizliğini bize açıklayabilir misiniz? Deniz Baykal'ın bu türban atağı ahlaksızlık değil midir?” demesine bir grup tepki.

2
Salonda bulunan CHP İl Gençlik kolları üyelerinin de müdahale etmesiyle büyüyen olaylarda protestocu grup salon dışına çıkarıldı.
3
Kocaeli Üniversitesi Çağdaş Üniversite Öğrenci Kulübü'nün organizasyonuyla Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi Morfoloji Bölümü'nde konferans veren Kemal Kılıçdaroğlu'na bazı öğrenciler soru yöneltti.

4
CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Kocaeli Üniversitesi'nde verdiği konferans, iki öğrenci grubu arasında başlayıp salon dışına taşan olaylar nedeniyle yarıda kaldı.

5
Tekme ve yumruklarla birbirberine giren öğrencilere jandarma müdühale etti.

6
Kemal Kılıçdaroğlu, olaylar nedeniyle konferansı yarıda bırakarak üniversiteden ayrıldı.

7
TÜRBAN AÇILIMINA NE DEDİ?


'Biz kimseyi kılık ve kıyafetinden dolayı yargılamıyoruz'

8
Faşizme karşı omuz omuza', ‘Üniversiteler bizimdir bizim kalacak' sloganları atarken, bu kez olaylar dışarda devam etti. Tekme ve yumruklarla birbirberine giren öğrencilere jandarma müdühale etti. Bazı öğrenciler hafif yaralandı.

9
10
11Haber Yayın Tarihi: 26.11.2008 07:53 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti 'Aşk ile çalışan yorulmaz!' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakın günde kaç saat uyuyor! Uçakta mide bulandıran görüntü! Islak çoraplarını pencereye astı Deprem Kahini'nden korkutan uyarı! Bu kez tarih verdi Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada