Son Dakika Haberleri: Kılıçdaroğlu'nun arkasında şekilden şekile giren genç kızın kimliği ortaya çıktı!

Kılıçdaroğlu'nun arkasında şekilden şekile giren genç kızın kimliği ortaya çıktı!

12 gün önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Beyefendiyi aşağı indireceğiz" dediği sırada yüz ifadesiyle sosyal medyada gündem olan genç kızın kimliği ortaya çıktı.

1
Kılıçdaroğlu'nun sözlerine verdiği tepkisiyle Türkiye'nin gündemine oturan genç kızın adı Zeynep Karasu.
2
Yurttan kovulmadım!
Yurttan kovulmadım!
Zaman zaman attığı tweetlerle kendisiyle dalga geçen Zeynep Karasu, yaşanan olaylardan sonra yurttan kovulduğu haberlerini Twitter hesabından yalanladı.
3
Mimikleri kadar sosyal medya paylaşımları da bir hayli ilginç olan Karasu, durumdan rahatsızlık duymuyor aksine popülerliğin keyfini çıkarıyor.
4
Paylaşımları eleştiri yağmuruna tutuldu
Paylaşımları eleştiri yağmuruna tutuldu
Paylaşımlarıyla dikkat çeken genç kızın Twitter paylaşımlarına birçok eleştiri de yapıldı. Sigara içerken bir videosunun altına: "Böyle okuyacaksa okumasın!", "Bu kızı böyle bilmezdik hemen unfollow", "Sadece bir mimik hareketi ile celebrity oluyorlar şaka gibi ülke" yorumları yapıldı.
5
Yapılan haberleri fırsata çevirmeye çalıştığı düşünülen genç kızın, hesabının sahte olduğu düşünülse de hesabında çeşitli videolar da bulunuyor...
6
İşte genç kızın tepki toplayan diğer paylaşımları...
İşte genç kızın tepki toplayan diğer paylaşımları...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21Haber Yayın Tarihi: 25.11.2019 11:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!