Kılıçdaroğlu'nun arkasında şekilden şekile giren genç kızın kimliği ortaya çıktı! - Son Dakika

Kılıçdaroğlu'nun arkasında şekilden şekile giren genç kızın kimliği ortaya çıktı!

25.11.2019 11:49

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Beyefendiyi aşağı indireceğiz" dediği sırada yüz ifadesiyle sosyal medyada gündem olan genç kızın kimliği ortaya çıktı.

1
Kılıçdaroğlu'nun sözlerine verdiği tepkisiyle Türkiye'nin gündemine oturan genç kızın adı Zeynep Karasu.
2
Yurttan kovulmadım!
Yurttan kovulmadım!
Zaman zaman attığı tweetlerle kendisiyle dalga geçen Zeynep Karasu, yaşanan olaylardan sonra yurttan kovulduğu haberlerini Twitter hesabından yalanladı.
3
Mimikleri kadar sosyal medya paylaşımları da bir hayli ilginç olan Karasu, durumdan rahatsızlık duymuyor aksine popülerliğin keyfini çıkarıyor.
4
Paylaşımları eleştiri yağmuruna tutuldu
Paylaşımları eleştiri yağmuruna tutuldu
Paylaşımlarıyla dikkat çeken genç kızın Twitter paylaşımlarına birçok eleştiri de yapıldı. Sigara içerken bir videosunun altına: "Böyle okuyacaksa okumasın!", "Bu kızı böyle bilmezdik hemen unfollow", "Sadece bir mimik hareketi ile celebrity oluyorlar şaka gibi ülke" yorumları yapıldı.
5
Yapılan haberleri fırsata çevirmeye çalıştığı düşünülen genç kızın, hesabının sahte olduğu düşünülse de hesabında çeşitli videolar da bulunuyor...
6
İşte genç kızın tepki toplayan diğer paylaşımları...
İşte genç kızın tepki toplayan diğer paylaşımları...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Kılıçdaroğlu'nun arkasında şekilden şekile giren genç kızın kimliği ortaya çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

En acı ihmal! Sigara, odada oyun oynayan dört çocuğu hayattan kopardı Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yok TIME dergisi 'Yılın Kişisi' anketini başlattı! Listede Türkiye'den de bir isim var Zorlu yolculuk başladı! Kurt sürüsü saldırıları, göçerlerin korkulu rüyası Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı