Kilo Vermediği İçin 'Vatan Haini' Oldu - Son Dakika

Kilo Vermediği İçin 'Vatan Haini' Oldu

18.05.2012 10:15

1
1994 yılında “Dünya Güzeli” seçilen Hintli oyuncu Aishwarya Rai Bachchan geçtiğimiz Kasım ayında anne oldu.
2
Aldığı kiloları veremeyen sanatçının son günlerde fotoğrafları basında çıktıkça hayranları sosyal medya üzerinden ünlü oyuncuyu eleştiri yağmuruna tutuyor.
3
38 yaşındaki Bachchan'ın bir Bollywood yıldızı olarak güzel ve zayıf görünmesinin onun “görevi” olduğunu düşünen hayranlarının yorumlarından sonra Hintli köşe yazarları da konuyu köşelerine taşıdı.
4
Magazin yazarı Shobhaa Dé “New York Daily News” gazetesinde yazdığı yazısında Bachchan'ın ülkesinde güzelliğin sembolü olarak görüldüğünü dolayısıyla insanların ondan çeşitli beklentileri olduğunu söyledi.
5
Dé sözlerine şöyle devam etti: “Hintli kadınlar Victoria Beckham ve Angelina Jolie gibi yıldızları rol model olarak görüyor. Fakat bizim vücut tipimiz onlarınkinden farklı. Dolayısıyla doğumdan iki hafta sonra zayıflamak Batıya özgü bir durum.”
6
Aynı gazeteye konuşan sinema profesörü Shohini Ghosh ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Hindistan'da annelik yüceltilen bir kavram aslında."
7
"Şimdi insanların kafası karışık. Bachchan'ı anne olduğu için övseler mi yoksa manken gibi bir vücuda sahip olamadığı için üzülseler mi işte bu konuda karar veremiyorlar.”
8
Ünlü sanatçıyı eleştirenlerden bir grubun hazırladığı ve “Aishwarya Rai'nin inanılmaz kiloları” adlı video fil sesleri efektleriyle internette yayınlandığından beri 500 bin'in üzerinde kişi tarafından izlendi.
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Kilo Vermediği İçin 'Vatan Haini' Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı