Kilo Vermeye mi Çalışıyorsunuz? - Son Dakika

Kilo Vermeye mi Çalışıyorsunuz?

11.04.2014 18:33

Kilo vermek istiyorsanız ve bunun için bir diyet içindeyseniz size küçük bir tavsiyemiz var. Kilo verme sürecinizi hızlandıracak mucizevi meyvelerden biri greyfurt.

1
Kilo vermek istiyorsanız ve bunun için bir diyet içindeyseniz size küçük bir tavsiyemiz var. Kilo verme sürecinizi hızlandıracak mucizevi meyvelerden biri greyfurt, kilo vermek isteyenlerin bu sürecini hızlandırıyor.
2
Kilo verme sürecini hızlandırırken vücudun su ihtiyacını karşılıyor ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı antioksidanlar da içeriyor.
3
Uzmanlar kahvaltı yaparken yumurta, yoğurt gibi yüksek protein içeren yiyeceklerle beraber greyfurt tüketilmesini öneriyor.
4
Diyet yaparken özellikle kahvaltı öğününü atlamamız konusunun da özellikle altını çiziyorlar. Çünkü sabah aç kalan bünye akşam saatlerinde daha çok kalori alıyor.
5
Akşam alınan kalorinin ise yakılması çok daha zor. Bu sebeple kahvaltı öğününü kesinlikle atlamayıp, menümüze de greyfurtu eklemeyi unutmayalım. Yaz gelmeden harika bir vücuda sahip olmayı kim istemez ki?

YORUMLAR
500

Son Dakika Kilo Vermeye mi Çalışıyorsunuz? - Son Dakika


Advertisement