Kilolu Ebe 'Etik' Sebeplerle Zayıfladı! - Son Dakika

Kilolu Ebe 'Etik' Sebeplerle Zayıfladı!

10.08.2017 08:21

Galler'in başkenti Cardiff'de yaşayan Emily Brace, lise yıllarında kilo almaya başladı. Yıllar boyunca aşırı kilolu olması nedeniyle vücuduyla dalga geçilen ebe, 45 kilo vererek altın madalyalı bir sporcuya dönüştü. Brace, kendisi sağlıksız bir yaşam tarzı sürdürürken 'kamu sağlığını teşvik etmesi' gereken bir işte çalışamayacağını düşünerek kilo vermeye karar verdi.

1
Galler''in başkenti Cardiff''de yaşayan Emily Brace, lise yıllarında kilo almaya başladı. Yıllar boyunca aşırı kilolu olması nedeniyle vücuduyla dalga geçilen ebe, 45 kilo vererek altın madalyalı bir sporcuya dönüştü.

2
Gittiği hemşirelik okulunda fazla kiloları nedeniyle arkadaşlarının zorbalıklarına maruz kalan Brace, kendisini kısır bir döngünün içinde hissederek kilo almaya devam etti.

3
Zor dönemlerinde 125 kiloya kadar çıkan, yaklaşık 45 kilo verdiği yeni haliyle altın madalyalı bir milli sporcu haline geline Brace, ‘Benim hikayem, hangi yaşta veya hangi vücut şeklinde olursanız olun her zaman bir yerden başlangıç yapabileceğinizi kanıtlıyor.' dedi.

4
Ebe olarak çalışmaya başlayan Brace, kendisi sağlıksız bir yaşam tarzı sürdürürken kamu sağlığını teşvik etmesi gereken bir işte çalışamayacağını düşünerek kilo vermeye karar verdi.

5
Aldığı karar doğrultusunda kilo vermek ve dengeli bir beslenme düzenine sahip olmak için sağlıklı yaşam programlarından birine katılarak kilo vermeye başladı.

6
Yaşadığı şehirdeki kürek kulübünün eğlenceli olabileceğini düşündüğü bir etkinliğinin ilanını gören Brace, bu sporu denemeye karar verdi.

7
Gençlik günlerindeki kilolu haliyle sporda başarı sağlayamadığını belirten Brace, kürek sporuna bayılarak ülke çapında bir kürekçi haline geldi.

8
Galler Kürek Takımı'na girmeye hak kazanan Brace, katıldıkları uluslararası şampiyonada takımıyla birlikte altın madalyayı almaya hak kazandı.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Kilolu Ebe 'Etik' Sebeplerle Zayıfladı! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular