Son Dakika Haberleri: Kilolu Olduğu İçin Terk Edilen Kadının İntikamı Acı Oldu

Kilolu Olduğu İçin Terk Edilen Kadının İntikamı Acı Oldu

3 yıl önce

1
Birkaç yıl önce, Christine Carter, kendisine karşı korkunç derecede güvensizdi ve sürekli yemek yiyordu fakat şimdi kendisine güveni var.
Çünkü eski sevgilisinin ona söylediği kötü kelimelere yanıt olarak tam 68 kilo verdi...

2
US Weekly'e konuşan Carter, “Tanınamayacak hale gelene kadar yedim. Her ay yemeğe 2 bin dolar harcadım. Daha sonra 2014'te, kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Ailemle bir araya geldiğim aşağılayıcı bir akşam yemeğinden sonra, tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim.” dedi.
3
Carter, onu kilo vermeye iten kişinin erkek arkadaşı olduğunu söylerek şunları belirtti: “Eski sevgilim çok kontrolcüydü, sürekli bana ne giymem gerektiğini söylüyordu. Daha sonra onu bırakmamam için daha çok kilo almamı istediğini anladım. Kendisine hiç güveni yoktu ve çok kıskançtı. Sağlıklı bir ilişkide olmadığımı anladım. Bu yüzden ondan ayrılıp kilo vererek intikamımı aldım.”
4
Kilo vermek için ameliyata girdikten sonra, Carter kendisini daha sağlıklı bir hayata adadı. İşte Carter'ın ameliyattan önceki ve sonraki hali:
5
6
7
8
9
10
11
12
13


Haber Yayın Tarihi: 03.10.2016 09:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak