Kim der ki 49 yaşında! Beni Affet'in yıldızı görünüşüyle parmak ısırtıyor - Son Dakika

Kim der ki 49 yaşında! Beni Affet'in yıldızı görünüşüyle parmak ısırtıyor

25.02.2021 10:18

Beni Affet adlı dizide Sevgi karakteriyle tanıdığımız, daha sonra Ramo dizisiyle karşımıza çıkan tecrübeli oyuncu İlkay Kayku'nun değişimi parmak ısırttı. 49 yaşındaki oyuncu cesur paylaşımlarıyla hayran bırakıyor.

1
Beni Affet dizisinde Sevgi karakteriyle yıldızı parlayan, ardından Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo dizisinde rol alan ünlü oyuncu İlkay Kayku'nun son halini görenler gözlerine inanamıyor.
2
İlkay Kayku kimdir?
İlkay Kayku kimdir?
İlkay Kayku, 14 Kasım 1972 tarihinde Kastamonu'da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. 2002 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nun sınavını kazanarak oyunculuk hayatına adım attı.
3
49 yaşında olan ünlü oyuncu Instagram'da birbirinden cesur paylaşımlar yapıyor.

4
Oyunculuğunun yanı sıra pilates eğitmenliği de yapan tecrübeli oyuncu fiziği ile genç kızlara taş çıkartıyor.
5
2008 yılında ise Bahçeşehir Üniversitesi "İleri Oyunculuk Yüksek Lisans Programı'nı bitirdi. 2009 yılında rol aldığı Deniz Yıldızı dizisi ile ilk kez kameralar karşısına geçen İlkay Kayku; Behzat Ç. ve Beni Affet gibi dizilerde rol aldı.
6
Şimdilerde, Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Ramo dizisinde Neslihan karakterine hayat veren İlkay Kayku, 1.63 metre boyunda, 52 kilo ve Akrep burcu.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Kim der ki 49 yaşında! Beni Affet'in yıldızı görünüşüyle parmak ısırtıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu Sevgilisinin 2 yaşındaki oğlunu, altını ıslattığı için döverek öldürdü Dekolteli giydiği zaman herkes göğüslerine bakıyor! Nedeni tahmin edilenden çok başka