Kim inanır 4 çocuk annesi olduğuna! Eski futbolcunun eşi üstsüz pozuyla mest etti - Son Dakika

Kim inanır 4 çocuk annesi olduğuna! Eski futbolcunun eşi üstsüz pozuyla mest etti

25.12.2019 11:11

Eski futbolcu Peter Crouch'ın eşi Abbey Clancy, Instagram hesabından paylaştığı üstsüz pozuyla takipçilerini mest etti.

1
Premier Lig'in en kaliteli golcülerinden biri olan ve geçtiğimiz sezon futbolu bırakan Peter Crouch, futbolculuğunun yanı sıra aile yaşantısıyla da İngiliz medyasında en çok konuşulan isimlerden biri.
2
Son dönemde ise Crouch'ın eşi Abbey Clancy'nin açıklamaları ve verdiği pozlar gündemde.
3
Clancy, Noel öncesi verdiği pozla sosyal medyayı salladı. Siyah bir deri pantolon giyen ancak üstü çırılçıplak olan 33 yaşındaki Clancy fotoğrafını, "Oh bebeğim, dışarısı çok soğuk" diyerek paylaştı. Clancy'nin pozu, beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.
4
Crouch'la olan ilişkileri hakkında da açıklamalar yapan Abbey Clancy, "Peter çok iyi bir şair. Bana yıllarca şiir ve mektup yazdı ancak son çocuğumuz doğduğunda yazmayı kesti" diyerek eşine sitemde bulundu.
5
Peter Crouch ve Abbey Clancy çiftinin Sophia Ruby, Liberty Rose, Johnny ve Jack isminde 4 çocuğu bulunuyor.
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Kim inanır 4 çocuk annesi olduğuna! Eski futbolcunun eşi üstsüz pozuyla mest etti - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi