Son Dakika Haberleri: Kim inanır 73 yaşında olduğuna! Kusursuz fiziğiyle gençleri peşinden sürüklüyor

Kim inanır 73 yaşında olduğuna! Kusursuz fiziğiyle gençleri peşinden sürüklüyor

29 gün önce

Kanada'da yaşayan Joan Macdonald isimli kadın, 73 yaşında radikal bir karar aldı ve fazla kilolarından kurtulmaya karar verdi. Azim dolu bir sürecin ardından kusursuz bir fiziğe kavuşan Macdonald, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla gençlere taş çıkarıyor.

1
Kanada'nın Ontario eyaletinde yaşayan Joan Macdonald isimli kadın, evliliğin zor zamanlarında stresten kurtulmak için sadece yemek yiyordu.
2
Sonralarda kiloları başına dert olan Macdonald, radikal bir karar alıp kilolarından kurtulmaya karar verdi ve azim dolu bir sürecin ardından 25 kilo vermeyi başardı.

3
Yüksek tansiyon, yüksek kolesterol ve reflü şikayetlerı bulunan 73 yaşındaki kadın, kilo verdikten sonra rahatsızlıklarının azaldığını söylüyor ve ekliyor: ''Tüm hayatım boyunca oldukça aktiftim ama aynı zamanda kilomla da mücadele ettim ve uzun yıllar boyunca maalesef sağlıklı bir şekilde kilo veremedim."

4
Macdonald'ın kızı Michelle, annesinin kilo verme sürecinde en büyük destekçisi oldu.

5
Bir yılda 68 kilo veren Macdonal'ın kızı, annesinin spor macerasında diğer insanları teşvik etmesi etmesi için Macdonald'a bir de Instagram hesabı açtı.
6
Joan Macdonald, şimdilerde haftada 4 kez spor yapıyor ve diyet programından şaşmıyor.
7
73 yaşındaki kadın, kusursuz fiziğinden etkilenen genç erkeklerden de mesajlar aldığını söyledi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 19.10.2019 09:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor Dünyanın en sağlıklı şehirleri açıklandı! Listede Türkiye'den 5 il var 'Çakma Atatürk'lerin ekmek kavgası! 'En çok ben benziyorum' diye birbirlerine girdiler 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü