Son Dakika Haberleri: Kim İnanır Büyükanne Olduğuna! Cesur Pozlarıyla Şaşı Ediyor

Kim İnanır Büyükanne Olduğuna! Cesur Pozlarıyla Şaşı Ediyor

3 gün önce

Dünyanın en çekici 100 kadını arasında gösterilen 4 çocuk annesi Gina Stewart, cesur pozlarıyla görenleri şaşı ediyor.

1
47 yaşındaki Avustralyalı büyükanne, yaşına meydan okuyan kusursuz fiziğiyle tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başardı.
2
Maxim dergisinin düzenlediği yarışmada genç modelleri bile geride bırakan Stewart, Avustralya'nın Queensland eyaletinde yaşıyor.
3
4 çocuk ve bir torun sahibi olmasının yanı sıra, pozitif enerjisiyle de takdir toplayan Stewart, ''Hayat sizi yargılayanları düşünmek için çok kısa. Yaşınız ve vücut hatlarınızla gurur duyun.'' açıklamasıyla kendisiyle ne denli barışık olduğunu vurguladı.
4
Ancak, dünyanın en çekici büyükannesi olarak tanınan Gina Stewart şu sıralar, cesur bir pozunun Instagram tarafından sansürlenmesinden ötürü epey üzgün.
5
Üstsüz paylaşımının Instagram tarafından silinmesini, 'Özgürlüğümü kısıtlıyorlar.' şeklinde yorumlayan Stewart, Instagramın kendisini hedef aldığını söylüyor çünkü silinen ilk fotoğrafı bu değil...
6
4 çocuk annesi ve 1 torun sahibi Stewart, Maxim dergisinin hazırladığı 'Dünyanın En Çekici 100 Kadını' listesine girmişti.
7
Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 03:45 

YORUMLAR (37)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Saniye'si, Gerçek Haliyle Görenleri Büyülüyor! 2 Yıldır Kayıptı! Kayıp Rus Gezginin Ağaca Kelepçeli İskeleti Bulundu Dadı Dizisinin Küçük Tolgası Bakın Şimdi Ne Yapıyor! İstanbul'un Nadide Semtinde Telesiyej Keyfi! 59 Yıl Önce Çekildi! Yemek Yedikten Sonraki Uyku İsteği, Hastanelik Edebilir!