Kim İnanır Dört Çocuk Annesi Olduğuna! Fit Vücuduyla Hemcinslerini Kıskandırıyor - Son Dakika

Kim İnanır Dört Çocuk Annesi Olduğuna! Fit Vücuduyla Hemcinslerini Kıskandırıyor

Oyuncu Alec Baldwin'in yoga eğitmeni eşi Hilaria Baldwin, fit vücuduyla tüm kadınlara ilham kaynağı oluyor. Dördüncü çocuğunu Mayıs ayında kucağına alan Baldwin, instagram'da yayınladığı kısa videolarla kadınlara ne yapmaları gerektiğini anlatıyor.

1
Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in yoga eğitmeni eşi Hilaria Baldwin, daha geçtiğimiz mayıs ayında dördüncü kez anne oldu. Ama sadece birkaç hafta içinde hamilelik öncesi görüntüsüne kavuştu.
2
34 yaşındaki Baldwin, bunun sırrını da Womens Health Mag'in internet sitesinde yayınlanan bir videoyla açıkladı. Baldwin "Birinci sırrım: Hamilelik öncesinde formdaydım. Hamilelik sırasında da formdaydım. Bedenimin genişlemesine, kilo almama ve fiziksel olarak yavaşlamak zorunda kalmama rağmen her gün aktif olmak için elimden geleni yaptım" dedi.
3
Dördüncü bebeğine hamile olduğu dönemde bazen kendini son derece yorgun hissettiğini, sadece uzanmak arzusu içinde olduğunu söyleyen Baldwin "Ama bunu yapamadım. Çünkü üç tane küçük çocuğum vardı ve ben onların peşinde koşmak zorundaydım" diye konuştu.
4
Düzenli olarak egzersiz yaptığı bilinen Baldwin, kendini sadece spor salonuyla sınırlı da tutmuyor.
5
Bazen mutfakta, bazen banyoda bazen de çocuklarıyla ilgilenirken sürekli kaslarını çalıştıracak hareketler yapıyor.
6
Hilaria Baldwin'e göre bunca hamileliğe rağmen hala formda kalmasının sırrı "bedenini dinlemeyi öğrenmek. "Hayatım boyunca bedenimin bana söylediklerini dinlemeyi öğrendim. Bedenimin ihtiyacı olduğunda istediği kadar dinleniyorum. Aktif olmam gerektiğinde de yine onun isteklerine kulak veriyorum" diye konuşuyor.
7
Henüz 4 aylık Romeo adında bir oğlu bulunan Hilaria Baldwin'in beş yaşında Carmen, üç yaşında Raphael ve iki yaşında Leonardo adında üç çocuğu daha bulunuyor. Hilaria ve Alec Baldwin, mutlu bir evlilik sürdürüyor.
8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 08.10.2018 14:13

Son Dakika Kim İnanır Dört Çocuk Annesi Olduğuna! Fit Vücuduyla Hemcinslerini Kıskandırıyor - Son Dakika

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ölen ünlü oyuncunun kız kardeşi, eniştesinin yanına taşındı! Dedikodu kazanı kaynıyor Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti