Kim Jong-un Eşiyle Fabrika Ziyaretinde - Son Dakika

Kim Jong-un Eşiyle Fabrika Ziyaretinde

30.10.2017 09:44

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, bir kozmetik fabrikasını ziyaret etti. Kim Jong-un bu ziyaretinin önemli detayı First Lady'si oldu. Kamu karşısına çok çıkmayan Ri Sol-ju kozmetik ürünlerini detaylıca inceledi.

1
Pazar günü Kuzey Kore devlet medyası tarafından yayımlanan tarihsiz fotoğraflar, Birleşmiş Milletler'in Kuzey Kore'ye lüks ürünlerin ithalatını yasaklayan yaptırım kararının ardından geldi.

2
Kim Jong-un'un eşi de kız kardeşi de normalde çok fazla fotoğraflarda görünmüyor.

3
Devlet haber ajansı KCNA'nın yayımladığı fotoğraflarda Kim Jong-un'a eşlik eden eşi Ri Sol-ju açık bir şekilde görülüyor. Ancak kız kardeşi tam olarak fotoğraflarda seçilemiyor.

4
BBC'ye konuşan Kuzey Kore analisti Ankit Panda, Kim Jong-un'un eşi ve kız kardeşi ile görüntülenmesinin, "ailesinin önceliğini, kan bağının kendisi için önemli olduğunu ve koltuğunu çocuklarının alacağını" sembolize ettiğini söylüyor.

5
Panda'ya göre kız kardeşinin de ziyarette yer alması, Kim Jong-un'un kardeşine güçlü bir rol verdiğini tüm dünyanın görmesini istemesinden kaynaklanıyor.

6
KCNA, ziyareti sırasında Kim'in kozmetik fabrikasını dünya standartlarında üretim yaptığı için övdüğünü belirtti.

7
Kim, genelde askeri alanlarda görülse de kimi zaman Kuzey Kore ekonomisi için önemli olan fabrika gibi yerlere de ziyaretlerde bulunuyor.

8
Kuzey Kore ile bölge ülkeleri ve ABD arasındaki gerilim son dönemlerde gerçekleştirdiği nükleer denemeler yüzünden artmıştı.

9
Kuzey Kore'ye savaş tehdidi yönelten ABD Başkanı Donald Trump'ın bir hafta sonra Güney Kore'yi ziyaret etmesi planlanıyor.

10
Ri Sol-ju daha önce az da olsa bazı etkinliklerde görüntülendi...

11
12
13
14
15

Son Dakika Kim Jong-un Eşiyle Fabrika Ziyaretinde - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü
Advertisement