Kim Kardashian'a Benzemek İçin 500 Bin Dolar Harcadı - Son Dakika

Kim Kardashian'a Benzemek İçin 500 Bin Dolar Harcadı

29.03.2018 08:21

25 yaşındaki Jennifer Pamplona, Kim Kardashian'a benzeyebilmek için son ameliyatını oldu. Ancak söylediğine göre ameliyatların daha devamı gelecek. Kaburga, popo implantı, dudak dolgusu gibi birçok estetik operasyon geçiren Jennifer, bu zamana dek operasyonlara 500 bin dolar harcadı...

1
Brezilyalı kadın estetik ameliyat olmadan önce TV yıldızı Kim Kardashian'ın kıyafetlerini ve makyajını taklit ediyordu.

2
Jennifer'ın ameliyat olmadan önceki hali
Jenniferın ameliyat olmadan önceki hali
Ancak, Kim Kardashian'ı zamanla idolü olarak görmeye başladı ve ona benzeyebilmek için estetik ameliyat olmaya başladı. Ve neredeyse vücudunun her santimini değiştirdi.

3
Jennifer, Kim Kardashian'a benzemek için o kadar uğraşıyıor ki Kim'in çıplak çöl fotoğraf çekimlerine benzer bir çekim bile yaptı.

4
Dört kaburgasını çıkartan, poposuna yaklaşık dört kilo yağ enjekte ettiren, 2 kez burun ameliyatı olan, yüzünü gerdiren ve daha birçok işlem yaptıran Jennifer, yaşadığı hiçbir şeyden pişmanlık yaşamadığını yeni vücuduyla gurur duyduğunu söylüyor.

5
Kim'e benzemek için yaptırdığı ameliyatların başında kalçaları geliyordu.

6
En son yüzü için bir işlem yaptıran Pamplona, bunun için 30 bin dolar harcadığını söylüyor.

7
Doktorların itirazlarına rağmen kalçalarını daha fazla büyütmede kararlı olduğunu söyleyen Jennifer, bazen kendine kendine estetiğe verdiği paranın bankada kalması gerektiğini düşündüğünü, ama yeni görüntüsünden dolayı çok mutlu olduğunu ve yaptığı estetik sayesinde alacağı modellik tekliflerinden harcadığı paranın çok fazlasını kazanabileceğini söyledi.

8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Kim Kardashian'a Benzemek İçin 500 Bin Dolar Harcadı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sahilde yürüyüş yaparken başına talih kuşu kondu! Bulduğu cisim ona 2 milyon kazandıracak Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı