Kim Kardashian'a benzemek için yaklaşık 3 milyon dolar harcadı! - Son Dakika

Kim Kardashian'a benzemek için yaklaşık 3 milyon dolar harcadı!

06.09.2019 17:16

ABD'de yaşayan 27 yaşındaki estetik bağımlısı Jennifer Pamplona, Kim Kardashian'a benzemek için yaklaşık 3 milyon dolar harcadı.

1
ABD Los Angeles'te yaşayan 27 yaşındaki estetik bağımlısı Jennifer Pamplona, hayranı olduğu Kim Kardashian'na benzemek için estetik ameliyatlara şu ana kadar 500 bin dolar (yaklaşık 3 milyon dolar) harcadı.
2
3
Yüzünün çok kötü göründüğünü ve her aynaya baktığında ağladığını söyleyen genç kadın, dolgu kaldırmak işlemi için ayrıca 3 bin dolar daha ödedi.

4
Şu ana kadar yirmiden fazla ameliyat geçiren ve geçen ay yaptırdığı dudak dolgusu yüzünden çok acı çeken Pamplona, kliniğe dudağındaki dolguyu aldırmak için yeniden gitti.

5
6
Jennifer Pamplona, yaşadığı acı tecrübeden dolayı bir daha estetik operasyon geçirmeyeceğini söyledi.

7
8
9

Son Dakika Kim Kardashian'a benzemek için yaklaşık 3 milyon dolar harcadı! - Son Dakika


YORUMLAR (5)
  • KADIN: BUKADAR MI PARA HIRSI BÜRÜMÜŞ ,İNSAN ŞEKLİNDEN ÇIKIYORLAR.... NEYMİŞ - Bİ PARALI KÖRÜP BEGENİP PARA HARCİCAK BÖYLESİ DE KENDİNE İNSAN ,KADIN DİCEK. OLDUĞUN GİBİ BİR TEK ÖZEL OLARAK PAYLAŞ, OLDUĞUN GİBİ BEĞENE BEĞENSİN BEĞENMEYEN CEHENNEMİN DİBİNDEN BEŞ ADIM ÖTE GİTSİN. NE YIRTINIYORSUNUZ LAAN !!!! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar Boş arazide öğrencisiyle ilişkiye giren evli öğretmenin tehdit mesajı ortaya çıktı: Seni sınıfta bırakırım İki işçi ağır çalışma şartlarına dayanamayarak hayatını kaybetti, bir işçi de protesto amaçlı kendini yaktı