Hazar Ergüçlü'den 1915 Ermeni olaylarıyla ilgili paylaşım! Anında silmek zorunda kaldı - Son Dakika

Hazar Ergüçlü'den 1915 Ermeni olaylarıyla ilgili paylaşım! Anında silmek zorunda kaldı

25.04.2021 16:54

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, sosyal medya hesabından skandal bir paylaşıma imza attı. Ergüçlü 1915 Ermeni olaylarıyla ilgili "Bazı yaralar zamanla iyileşmez. 24 Nisan 1915" notunu paylaştı. Paylaşıma tepkilerin büyümesi üzerine genç oyuncu geri adım attı ve yazıyı sayfasından sildi. Kim Kardashian'da skandal karar sonrası Biden'a teşekkür mesajı atmıştı.

1
Son olarak 'Alev Alev' dizisinde yer alan Hazar Ergüçlü, yaptığı paylaşımla büyük tepki topladı.

2
1915 Ermeni olaylarıyla ilgili yaptığı paylaşımı nedeniyle kısa sürede eleştiri alan oyuncu, daha sonra yazısını sildi.

3
Hazar Ergüçlü, 1915 Ermeni olaylarıyla ilgili yaptığı paylaşımla tepki topladı. Oyuncu, "Bazı yaralar zamanla iyileşmez. 24 Nisan 1915" yazısını, Instagram'dan yayınladı.
4
Kısa sürede tepki toplayan Ergüçlü, fotoğrafı sildi.
5
Yaptıkları skandallarla gündemden düşmeyen Kim Kardashian da, bir skandala daha imza atarak sosyal medya hesabı üzerinden sözde 'soykırım' ile ilgili Joe Biden'a teşekkür mesajı attı.
6
Kim Kardashian, Instagram üzerinden milyonlarca takipçisine, Biden'ın 1915 olayları ile ilgili 'soykırım' demesini tebrik eden Kardashian, "Ermeni topluluğu için uzun bir yolculuktu ve her yıl soykırımı tanımaya yaklaştığımızı hissediyordum. Sonunda o gün geldi. Başka kimsenin konuşmayı tercih etmediği zamanlarda bu konuda konuşma cesaretiniz için teşekkür ediyorum" dedi. Kardashian, Biden'a minnettar olduğunu da dile getirerek, Ermenistan bayrağı emojisi paylaştı.

YORUMLAR (49)
  • Cerenimo: Bugün televizyon ekranlarında boy gösteren oyuncu türkücü şarkıcı şovcusu movcusu hangisi bu vatanın evladıki Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
  • DODOK: Konunun Ermeniler ile alakası yoktur, konu emperyalist ülkelerin dünyadaki figüranlarını kullanma yetenekleridir. Ermeni iddiası Fransızlar sayesinde başlatılmış ve hala da dillendirilir... Cevap Yaz 21 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Hazar Ergüçlü'den 1915 Ermeni olaylarıyla ilgili paylaşım! Anında silmek zorunda kaldı - Son Dakika


Advertisement