Son Dakika Haberleri: Kim Kardashian, İddialı Bikinisiyle Yürek Hoplattı

Kim Kardashian, İddialı Bikinisiyle Yürek Hoplattı

2 yıl önce

Dünyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Kim Kardashian, fit vücudu ve ipli bikinisiyle gözleri şaşı etti. Geçtiğimiz yıl plajda fotoğraf çektirdiğinde bakımsız bedeni ve selülitleriyle gündem yaratan Kim Kardashian, 1 yıl içindeki değişimini Miami'deki fotoğraf çekimleri sırasında gözler önüne serdi.

1
Geçtiğimiz sene kilolu ve bakımsız görüntüleriyle manşetlerden düşmeyen Kim Kardashian, son görüntüsüyle yürek hoplattı.
2
Miami'de plaja inen Kim Kardashian, iddialı bikinisiyle tüm dikkatleri üzerine topladı.
3
37 yaşındaki Kim Kardashian,bu kez beyaz tişortu ve g-string bikinisiyle plajdaydı.
4
Yine tüm bakışları üzerine toplamayı başaran Kim Kardashian, karın bölgesinin ve bacaklarının ne kadar kusursuz olduğunu gözler önüne serdi.
5
Bazı pozlarında kumda yürüyen Kim Kardashian, bazı pozlarında da musluktan su içmeyi tercih etti.
6
Geçtiğimiz yıl Nisan ayında çekilen fotoğraflarıyla kıyaslandığında bedeni için nasıl çaba harcadığı ortaya çıktı.
7
Görünümünü kusursuzlaştırmak için çok para harcayan ve çok çalışan Kim Kardashian, bu kez kendinden emin şekilde objektif karşısındaydı.
8
'Eğer mükemmel değilseniz insanlar sadece sizi eleştiriyor ve utanmanıza sebep oluyor. İnsanların kusursuz olduğunu düşünmesi çok sinir bozucu.' diyerek hakkında söylenenleri eleştirdi.
9
Kim Kardashian, her şeye rağmen vücudundan gurur duyduğunu açıkladı ve geçen ay 119 kilo olduğunu söyledi.
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 22.08.2018 02:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Bambaşka biri oldu