Kim Kardashian, İddialı Bikinisiyle Yürek Hoplattı - Son Dakika

Kim Kardashian, İddialı Bikinisiyle Yürek Hoplattı

22.08.2018 14:52

Dünyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Kim Kardashian, fit vücudu ve ipli bikinisiyle gözleri şaşı etti. Geçtiğimiz yıl plajda fotoğraf çektirdiğinde bakımsız bedeni ve selülitleriyle gündem yaratan Kim Kardashian, 1 yıl içindeki değişimini Miami'deki fotoğraf çekimleri sırasında gözler önüne serdi.

1
Geçtiğimiz sene kilolu ve bakımsız görüntüleriyle manşetlerden düşmeyen Kim Kardashian, son görüntüsüyle yürek hoplattı.
2
Miami'de plaja inen Kim Kardashian, iddialı bikinisiyle tüm dikkatleri üzerine topladı.
3
37 yaşındaki Kim Kardashian,bu kez beyaz tişortu ve g-string bikinisiyle plajdaydı.
4
Yine tüm bakışları üzerine toplamayı başaran Kim Kardashian, karın bölgesinin ve bacaklarının ne kadar kusursuz olduğunu gözler önüne serdi.
5
Bazı pozlarında kumda yürüyen Kim Kardashian, bazı pozlarında da musluktan su içmeyi tercih etti.
6
Geçtiğimiz yıl Nisan ayında çekilen fotoğraflarıyla kıyaslandığında bedeni için nasıl çaba harcadığı ortaya çıktı.
7
Görünümünü kusursuzlaştırmak için çok para harcayan ve çok çalışan Kim Kardashian, bu kez kendinden emin şekilde objektif karşısındaydı.
8
'Eğer mükemmel değilseniz insanlar sadece sizi eleştiriyor ve utanmanıza sebep oluyor. İnsanların kusursuz olduğunu düşünmesi çok sinir bozucu.' diyerek hakkında söylenenleri eleştirdi.
9
Kim Kardashian, her şeye rağmen vücudundan gurur duyduğunu açıkladı ve geçen ay 119 kilo olduğunu söyledi.
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Kim Kardashian, İddialı Bikinisiyle Yürek Hoplattı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Fenomen dizide sürpriz aşk! Bir Başkadır'ın Ruhiye'si gönlünü yönetmene kaptırdı Parti liderinin cenazesinde izdiham yaşandı! Köprüler, tarlalar, yollar silme insan Tiyatro sanatçısı dilenci kılığına girdi! Yarım saatte topladığı para akıllara zarar İrem Derici'den korona olduğuna inanmayanlara ilginç teklif: Bol sulu Fransız öpücüğü vereyim "Korona testim pozitif çıktı" diyen Aleyna'nın heykeli karantinada