Son Dakika Haberleri: Kim Kardashian'ın 6 parmağı olduğunu gören şoke oluyor!

Kim Kardashian'ın 6 parmağı olduğunu gören şoke oluyor!

27 gün önce

Yeni parfüm tanıtımı için çekimlerde yan yana gelen Kim Kardashian ve Kylie Jenner Photoshop skandalıyla magazin gündemine bomba gibi düştü..

1
Skandallarıyla gündemden düşmeyen Reality şov yıldızı Kardashian, yeni parfüm tanıtımı için kardeşi Kylie Jenner ile çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.
2
Neredeyse ikiz gibi görünen Kim ve Kylie'nin vücutlarını saran birer tulumla, ellerinde parfümlerle yürüdüğü kare, kısa süre içinde 3 milyonu aşkın beğeni ve yüz binlerce yorum aldı.
3
Fotoğraf, uzaktan kusursuz gözüküyordu. Ama fotoğrafta öyle bir detay vardı ki Kardashian'ların foyasını ortaya çıkardı. Dikkatli kullanıcılar fotoğrafa yakınlaştı ve photoshop hatasını fark etti.
4
Kim Kardashian'ın şeffaf stilettolarından görünen ayağında altı parmak vardı!
5
Fotoğrafa şöyle yorumlar yağdı: "Neden 6 parmağın var?", ''Bugün çalışmam gerekiyordu ama kafamı toparlayamıyorum. Çünkü Kim Kardashian'ın ayağında 6 ayak parmağı olduğunu öğrendim", "Gözlerimde bir problem mi var? Yoksa Kim'in 6 parmağı mı var. Lütfen birisi açıklasın."
6
Ünlüler dünyasında Photoshop kullanmayan öyle az ki Kim Kardashian'ın teknolojinin bu nimetinden faydalanmaması bizi şaşırtırdı doğrusu...
7
Kardashian, bu yorumları da yanıtsız bırakmayı tercih etti.
8Haber Yayın Tarihi: 21.08.2019 02:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

96 yaşındaki İkinci Dünya Savaşı gazisi eşcinsel evlilik yaptı! 24 yaşındaki kadın, kendisine para vermeyen sevgilisine yaptığı hareket yüzünden hapse düştü! İngiltere'de üniversite sınavını kazanan öğrenciler, eğlencenin dozunu fena kaçırdı! Bozuk burger etini yiyen 10 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Otel odasında tek gecelik ilişki yaşayan ünlü oyuncuya şantaj şoku!