Kim Kardashian'ın 6 parmağı olduğunu gören şoke oluyor! - Son Dakika

Kim Kardashian'ın 6 parmağı olduğunu gören şoke oluyor!

21.08.2019 14:14

Yeni parfüm tanıtımı için çekimlerde yan yana gelen Kim Kardashian ve Kylie Jenner Photoshop skandalıyla magazin gündemine bomba gibi düştü..

1
Skandallarıyla gündemden düşmeyen Reality şov yıldızı Kardashian, yeni parfüm tanıtımı için kardeşi Kylie Jenner ile çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.
2
Neredeyse ikiz gibi görünen Kim ve Kylie'nin vücutlarını saran birer tulumla, ellerinde parfümlerle yürüdüğü kare, kısa süre içinde 3 milyonu aşkın beğeni ve yüz binlerce yorum aldı.
3
Fotoğraf, uzaktan kusursuz gözüküyordu. Ama fotoğrafta öyle bir detay vardı ki Kardashian'ların foyasını ortaya çıkardı. Dikkatli kullanıcılar fotoğrafa yakınlaştı ve photoshop hatasını fark etti.
4
Kim Kardashian'ın şeffaf stilettolarından görünen ayağında altı parmak vardı!
5
Fotoğrafa şöyle yorumlar yağdı: "Neden 6 parmağın var?", ''Bugün çalışmam gerekiyordu ama kafamı toparlayamıyorum. Çünkü Kim Kardashian'ın ayağında 6 ayak parmağı olduğunu öğrendim", "Gözlerimde bir problem mi var? Yoksa Kim'in 6 parmağı mı var. Lütfen birisi açıklasın."
6
Ünlüler dünyasında Photoshop kullanmayan öyle az ki Kim Kardashian'ın teknolojinin bu nimetinden faydalanmaması bizi şaşırtırdı doğrusu...
7
Kardashian, bu yorumları da yanıtsız bırakmayı tercih etti.
8

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kim Kardashian'ın 6 parmağı olduğunu gören şoke oluyor! - Son Dakika


Advertisement