Kim Kardashian'ın Ateşli Fotoğraflarına Eşi Kanye West Ne Diyor? - Son Dakika

Kim Kardashian'ın Ateşli Fotoğraflarına Eşi Kanye West Ne Diyor?

21.11.2018 16:47

Kim Kardashian, katıldığı televizyon programında, Instagram hesabında paylaştığı iddialı fotoğrafları hakkında eşi Kanye West'in ne düşündüğünü açıkladı.

1
İşte Kim Kardashian'ın cesur pozlarına eşi Kanye West'in bakış açısı...
2
Kim Kardashian, katıldığı Ellen Show adlı televizyon programında, Instagram'da paylaştığı cesur fotoğrafları hakkında eşi Kanye West'in nasıl tepki verdiğini duyurdu.
3
38 yaşındaki ABD'li reality şov yıldızı Kardashian, 41 yaşındaki rap şarkıcısı eşi Kanye West'in, paylaştığı çekici fotoğraflardan 'rahatsız olduğunu' belirtti.
4
Instagram'da 120 milyon takipçisi bulunan Kardashian, hesabından zaman zaman iç çamaşırlı, zaman zaman tamamen çıplak fotoğraf paylaşmaktan hiç çekinmiyor.
5
Kardashian, son olarak Cadılar Bayramı'nda, kardeşleriyle birlikte Victoria's Secret modelleri gibi iç çamaşırlı ve melek kanatlı poz vermişti.
6
Üç çocuk annesi olan Kardashian'ın kendisine ait markyaj markasının yeni ürünlerini tanıtmak için paylaştığı bu cesur fotoğraf, dört milyonun üzerinde beğeni almıştı.
7
Kim Kardashian'ın Instagram hesabından yaptığı bazı iddialı paylaşımlar...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Kim Kardashian'ın Ateşli Fotoğraflarına Eşi Kanye West Ne Diyor? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı