Kim Kardashian‘ın Babası Cinsiyet Değiştiriyor - Son Dakika

Kim Kardashian‘ın Babası Cinsiyet Değiştiriyor

07.04.2014 08:21

1
Kardashian ailesinin babası olan ABD'li eski milli atlet Bruce Jenner, cinsiyet değiştirip değiştirmemek konusunda karar vermeye çalışıyor.

2
ABD televizyonlarında yayınlanan Keeping Up With The Kardashians adlı realite şovun yıldızlarından Jenner, Tayland seyahati dönüşünde trans hakları avukatı ve kendisi gibi sporcu olan arkadaşı Rene Richards ile görüştü.

3
İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre Bruce Jenner, Rene Richards'a, cinsiyet değişikliği operasyonu geçirip geçirmemek konusunda danıştı.

4
Bruce Jenner'ın adını Bridgettte olarak değiştireceği ve Rene Richards'ın, Bruce Jenner'ın cinsiyet değişikliği sürecinde danışmanı olacağı söyleniyor.

5
Kardashian ailesinin babası Bruce Jenner'ın cinsiyet değiştirme planlarına ilişkin söylentiler ilk olarak, Jenner'ın Şubat ayında adem elması kemiğini küçültmek için ameliyat olduğunda ortaya çıkmıştı.

6
Ancak Jenner, adem elması kemiğini küçültmesinin nedeninin cinsiyet değişikliği planlaması olup olmadığı yönündeki sorulara, "Sadece trakea kemiğimi beğenmiyordum." şeklinde yanıt verdi.

7
İşte ünlü ismin fotoğrafları...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Kim Kardashian‘ın Babası Cinsiyet Değiştiriyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı