Kim Kardashian'ın Kariyerini Bitiren Hastalık - Son Dakika

Kim Kardashian'ın Kariyerini Bitiren Hastalık

26.07.2011 20:16

1
Ermeni asıllı Amerikalı televizyon yıldızı Kim Kardashian, Keeping Up With The Kardashians programının ABD'de dün yayınlanan bölümünde amansız hastalığını açıkladı.
2
Vücudunda çıkan kızarıklıklar nedeniyle zor günler geçiren Kardashian, doktoruna göründükten sonra sedef hastası olduğunu öğrendi.
3
Annesi Kris Jenner'ın da uzun yıllardır bu hastalıkla mücadele ettiğini bilen Kardashian, doktoru hastalığın tedavisi olmadığını açıklayınca büyük bir şok yaşadı.
4
Gelirinin televizyon şovu ve modellikten elde eden 30 yaşındaki yıldız, bu gelişme üzerinde kariyerinin bittiğini şöyle açıkladı.
5
"Her gün mükemmel görünmek üzerimde büyük bir baskı yaratıyor. Bir kilo bile alsam tüm magazin basını bunu haber yapıyor.
6
Böyle bir hastalıkla kariyerimi sürdürmem mümkün değil."
7
Doktordan döndükten sonra ağlama krizine giren ve annesi tarafından sakinleştirilen Kardashian'ın şovunun sezon sonunda yayından kaldırılacağı iddia ediliyor.
8
9
10

Son Dakika Kim Kardashian'ın Kariyerini Bitiren Hastalık - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular