Kim Kardashian: Kalçalarımla Gurur Duyuyorum - Son Dakika

Kim Kardashian: Kalçalarımla Gurur Duyuyorum

1
Haftalık Closer dergisi, Ermeni asıllı oyuncu Kim Kardashian'ın kalça pozlarını yayınladı.

2
"Kim kalçalarını daha da büyük yapmak için 12 Bin Sterlin (yaklaşık 43 Bin TL) harcadı" başlığını atan dergi, 2006 yılında çekilen fotoğraflarında Kim Kardashian'ın kalçalarının daha küçük olduğunu yazdı.

3
Closer; Kim'in vücut saplantısı, "Kalçaları büyüdükçe kendini daha çok seksi hissediyor" yorumlarına yer verdi.

4
Haberde ayrıca kalça estetik cerrahisinde aşırıya kaçanların başlarına gelecek felaketler hatırlatıldı.

5
Kalça iğnelerinden sonra ellerini ve kollarını kaybeden Apryl Brown (46), ameliyattan sonra ölüm tehlikesi geçiren gece kulübü hostesi Renee Talley (45), silikon kalçasına enjekte edilince kalp yetersizliğinden ölen Londra'lı dansöz Claudia Aderetomi (20) kalça saplantılarının kurbanı oldukları kaydedildi.

6
Kardashian birkaç yıl önce çektirdiği röntgenle kalçalarının gerçek olduğunu, büyük göstermek için dolgu malzemesi kullanmadığını kanıtlamaya çalışmıştı.

7
Kardashian, üç yıl önce de bir dergiye kalçalarıyla ilgili açıklama yapmıştı.

8
Kardashian, Cosmopolitan dergisinin Avustralya baskısına verdiği röportajda sözlerine şöyle devam etti:

9
Kalçalarımla gurur duyuyorum.

10
Yarı Ermeni olduğunu söyleyen Kardashian "Bu kalçalar da babamın ailesinden gelen bir özellik" dedi.

11
Kalçalarının normalden biraz büyük olduğunu kabul eden Kim Kardashian, "Bu yüzden de daha fazla egzersiz yapmak zorunda kalıyorum" dedi.

12
Kalçalarını estetik operasyonla büyüttüğü iddiaları hakkında da "Bu son derece komik. Kalçalarım tamamen doğal, hiç estetik operasyon yaptırmadım. Bu halimle çok mutluyum" diye yanıt verdi.

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Haber Yayın Tarihi: 19.04.2014 12:29

Son Dakika Kim Kardashian: Kalçalarımla Gurur Duyuyorum - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor Yıldız şarkıcı Mariah Carey ablasının iğrenç planını yıllar sonra itiraf etti: 12 yaşımda parayla cinsel ilişkiye zorladı Cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomenin son paylaşımı olay oldu Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi