Kim Kardashian, koronavirüs mağdurlarına iç giyim markasının gelirinden 1 milyon dolar bağışlayacak - Son Dakika

Kim Kardashian, koronavirüs mağdurlarına iç giyim markasının gelirinden 1 milyon dolar bağışlayacak

30.03.2020 10:24

Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian, koronavirüs salgını dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere yardım eden ünlüler kervanına katıldı. Ünlü isim, SKIM markasından elde ettiği gelirden tam 1 milyon dolarlık dudak uçuklatan miktarı, mağdur ailelere aktaracağını açıkladı.

1
Çin'de başlayıp yüzlerce ülkeyi derinden sarsan koronavirüs salgını, ünlü isimleri yardım kampayanları düzenlemeye itiyor.

2
İlk olarak dünyaca ünlü ailenin ferdlerinden biri olan Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde yapacağı yardımı açıklamıştı. Kısa bir süre sonra ablası Kim Kardashian da koronavirüs salgını sebebiyle bir bağışta bulunacağını duyurdu.

3
Kanye West ile evli olan 39 yaşındaki yıldız, iç giyim markası olan SKIM'den elde ettiği gelirden 1 milyon doları virüs nedeniyle mağdur olan ailelere bağışlayacak.

4
Koronavirüs sebebiyle karantinasını evinde eşi ve çocuklarıyla geçiren yıldız, zaman zaman bu günlere ait paylaşımlar yapıyor.

5
Geçtiğimiz günlerde aile fotoğraflarını paylaşarak karantina günleri hakkında konuşan Kim Kardashian'ın; Nort, Psalm, Saint ve Chicago isimlerinde dört çocuğu bulunuyor.

6
Kim Kardashian, sağlık problemleri nedeniyle en son taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmuştu.

7
8

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Kim Kardashian, koronavirüs mağdurlarına iç giyim markasının gelirinden 1 milyon dolar bağışlayacak - Son Dakika


Advertisement