Kim Kardashian özel adada boşanma partisi düzenleyecek - Son Dakika

Kim Kardashian özel adada boşanma partisi düzenleyecek

04.02.2021 10:35

7 yıllık eşi Kanye West ile boşanma aşamasında olduğu konuşulan reality show yıldızı Kim Kardashian'ın mahkeme kararı sonrası boşanma partisi düzenleyeceği öne sürüldü. İddiaya göre Kim'in boşanma partisi yeni reality show programında da yayınlanacak.

1
Kim Kardashian ve rapçi eşi Kanye West, bir süredir boşanma haberleriyle gündemde yer alıyor. Şimdiye kadar konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmayan çift, hakkında hemen hemen her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.

2
Dergiye konuşan bir kaynak, "Parti için büyük olasılıkla özel bir adada yer alan lüks bir tatil köyü kiralamayı düşünüyor. Partiye çocuklar da katılacak. Herkes Kim'in kendini şımartıp rahatlamasını istiyor" dedi.
3
Kısa süre önce dijital yayın platformlarından biriyle yeni bir anlaşma imzalayan Kardashian'ın, boşanma partisini yeni reality show programında yayınlayacağı da iddialar arasında yer aldı.
4
5
6
7
8
9

Son Dakika Kim Kardashian özel adada boşanma partisi düzenleyecek - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum