Kim Kardashian Soygun Sonrası Psikolojisini Düzeltti - Son Dakika

Kim Kardashian Soygun Sonrası Psikolojisini Düzeltti

13.11.2016 16:08

1
Paris'teki soygun sonrası kameralara küsen Kim Kardashian, sahalara dönme sinyali verdi. Kardashian ilk kez internet sitesinden fotoğraf paylaştı.

2
İLK FOTOĞRAF
İLK FOTOĞRAF
Paris'te silahlı soyguna uğrayan reality şov yıldızı Kim Kardashian, sahalara döndü. ABD'li yıldız, kimkardashianwest.com adlı internet sitesine üç yaşındaki kızı North, bir yaşındaki oğlu Saint, eşi Kanye West ve ablası Kourtney Kardashian'la olan fotoğraflarını yükledi.

3
PRENSES JASMINE OLDU
PRENSES JASMINE OLDU
Fotoğraflarda Kardashian ve çocukları Cadılar Bayramı kostümleriyle görülüyor. 31 Kasım'da vizyona girecek olan ‘Alaaddin' filminden esinlenen ve Prenses Jasmine kostümü giyen 36 yaşındaki yıldızın fotoğraflarına hayranları büyük ilgi gösterdi.

4
CADILAR BAYRAMI SEVGİSİ
CADILAR BAYRAMI SEVGİSİ

Rob Kardashian, ablasının resmi web sitesine “Şimdi Kim'in Cadılar Bayramı'nı sevdiğini biliyorsunuz” yazdı.

5
ÖRÜMCEK KADIN
ÖRÜMCEK KADIN
Kourtney Kardashian da örümcek adam kostümünü örümcek kadına uyarlayarak giymeyi tercih etti.

6

Son Dakika Kim Kardashian Soygun Sonrası Psikolojisini Düzeltti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı Erkek hemşirenin tecavüzüne uğrayan kovid hastası kadın hayatını kaybetti Leyla ile Mecnun hasretini bitirecek haberi Ahmet Mümtaz Taylan duyurdu Sezonu bahçede açtı! Tuğba Özerk'in mayokinili paylaşımı hayranlarına bile aşırı geldi
Advertisement