Kim Kardashian transparan gömleği ile Malibu sahillerini kasıp kavurdu - Son Dakika

Kim Kardashian transparan gömleği ile Malibu sahillerini kasıp kavurdu

"Keeping Up With The Kardashians" isimli şovlarını sona erdirme kararı aldıklarını açıklayan Kim Kardashian, Malibu sahillerinde verdiği pozlarla dikkat çekti. Yıldız isim, transparan gömlekle denize girip çıktıktan sonra cesur pozlar verdi.

1
Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian, kendisini ve ailesini konu alan reality şovunu sona erdirdiğini açıklamıştı. 14 yıldır devam eden TV programı başta Kim Kardashian olmak üzere aile fertlerine dünya çapında şöhret getirmişti.
2
14 yıldır ekranlarda olan "Keeping Up With The Kardashians" isimli şovlarını sona erdirme kararı aldıklarını açıklayan Kim Kardashian hayranlarını üzen bu haberden sonra soluğu Malibu sahillerinde aldı.

3
39 yaşındaki reality TV yıldızı, sahilde geçirdiği gün için uzun kollu transparan bir gömlek ve ipli bir bikini altını tercih etti.
4
Kıvrımlarını sergilemeyi pek bir seven Kardashian suya girip çıktıktan sonra göğüslerinin ortaya çıkmasından da çekinmedi ve poz üstüne poz verdi.
5
Son dönemde eşi Kanye West ile evliliğinde problemler yaşayan Kim Kardashian yalnız başına tatil yapmayı tercih etti.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 11.09.2020 14:04

Son Dakika Kim Kardashian transparan gömleği ile Malibu sahillerini kasıp kavurdu - Son Dakika

YORUMLAR (29)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi Yanlışlıkla cinsel organını paylaşan Chris Evans 3 cümleyle hayranlarından af diledi Bursa'nın Mollafenari Mahallesi'nin dik yokuşları sayesinde mahalleliler kilo almıyor Başarılı sunucu Diletta Leotta yeni aşkıyla teknede yakalandı Bu adam insan olamaz! Üvey baba halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki kızını döverek öldürdü