Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu - Son Dakika

Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu

12.11.2019 11:52

ATV ekranlarının sevilen bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster'e 'Yusuf Miroğlu' sorusu damga vurdu.

1
Ekranların sevilen bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster'de, dün akşam renkli dakikalar yaşandı.
2
18 yaşındaki Eray Erol isimli yarışmacıya sorulan soru, Kenan İmirzalıoğlu'na büyük sürpriz oldu.
3
''Yusuf Miroğlu, hangi televizyon dizisinin baş karakteridir?'' sorusu karşısında tebessüm eden İmirzalıoğlu, kendisinden ipucu isteyen yarışmacıya verdiği yanıtla stüdyoyu kahkahaya boğdu.
4
Yarışmaya Balıkesir'den katılan Erol, İmirzalıoğlu'na, soruda bahsi geçen karakteri tanıyıp tanımadığını sordu.
5
İmirzalıoğlu bu soruyu, ''Tabi benim bir tanışıklığım var.'' diyerek yanıtladı.
6
İmirzalıoğlu ise 18 yaşındaki yarışmacıya, ''Zaten karşında oturuyordum, burada en büyük tüyo benim! Tabi Deli Yürek'i çektiğimiz zaman sen daha doğmamıştın.'' yanıtını verdi.

7
Doğru cevabı seçerek 7 bin beş yüz lira kazanan yarışmacı, İmirzalıoğlu'na ''Bana yardım etmenizi bekliyordum, bir deli falan bir şey deseydiniz. Çünkü Acı Hayat ve Deli Yürek arasında kaldım. Çok bilmiyorum, o jenerasyonda yoktum.'' dedi.
8
Yarışmacı, ''İki şık arasında kaldım şu an! Bana yardım ederseniz parayı bölüşürüz.'' diyerek ısrarla ipucu istese de, İmirzalıoğlu'nun ''Son 5 saniye!'' uyarısıyla C şıkkını seçti.

Son Dakika Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden