Son Dakika Haberleri: Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Eniştesine güvendi, kaybetti

Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Eniştesine güvendi, kaybetti

16 gün önce

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'in 845. bölümüne "Hangisi telli bir çalgıdır?" sorusunun sorulduğu yarışmacı damga vurdu.

1
Yarışmaya İstanbul Kadıköy'den katılan Pınar Saatçioğlu, 37 yaşında, evli ve 1 çocuk annesi. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu Pınar Hanım finans sektöründe çalışıyor. Hiç tereddüt etmeden takır takır sorulara cevap veren Saatçioğlu, 5 bin TL'lik ödüle kadar kendinden emin cevaplarıyla İmirzalıoğlu'ndan da övgü almıştı ki 7 bin 500 TL'lik baraj sorusunda takıldı. Telli çalgı sorusunun yanıtını bilmeyen yarışmacı, telefon joker hakkıyla aradığı eniştesine güvendi ama yanlış cevabı verdi.
2
İşte Pınar Hanım'a sorulan sorular ve cevapları...
İşte Pınar Hanıma sorulan sorular ve cevapları...
3
4
5
6
7
8
9
10
Doğru cevap 'rebap'
Doğru cevap rebapHaber Yayın Tarihi: 20.11.2019 08:46 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti: Temizliğe başladık kanka! Anavatanı Vietnam ama Muğla'da da yetişiyor! Bir tas çorbası 350 dolar 'Çocuklara yardım' için İngiltere'den yola çıktı, koşarak 1 yılda İstanbul'a vardı! Estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Zara'nın son haline eleştiri yağdı! Emmy Ödülü'nü kazanan ilk Türk Haluk Bilginer sanıyorduk! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı