Kimi annesine sarıldı, kimi evladını kucakladı! İşte ünlülerin Anneler Günü paylaşımları - Son Dakika

Kimi annesine sarıldı, kimi evladını kucakladı! İşte ünlülerin Anneler Günü paylaşımları

09.05.2021 10:23

Ünlü isimler Anneler Günü'nü en anlamlı fotoğraf ve mesajlarla Instagram hesaplarından kutladı. Kimisi annesiyle olan karesini paylaştı, kimisi ise hem çocuğu hem de annesiyle bir arada olduğu mutlu anları yayınladı. İşte o paylaşımlar...

1
Bugün, bizleri 9 ay karnında taşıyıp doğurduktan sonra binbir türlü zahmete katlanarak büyüten annelerimizin günü. Bu özel günde onlar için ne yapsak az. Ünlü isimler de anneleri ve çocuklarıyla duygusal mesaj ve fotoğraflarla Anneler Günü'nü kutladı. İşte ünlülerin yaptığı paylaşımlar...

2
Ayşe Arman
Ayşe Arman
"Doğurmuş olsun, olmasın, kendini 'anne' hisseden, bütün kadınların (hatta anne gibi şefkatli bütün babaların) Anneler Günü'nü kutlarım."
3
Metin Hara
Metin Hara
"Herhalde Türkçede bildiğim en kısa ama benim adıma en anlamlı kelime "anne"... Bugünkü metin olduysam sayende... Yaşamın, karakterin, duruşun, deliliğin, özgürlüğünle hayran olunacak bir yaşam hikayesisisin... Senin yaşam mücadelen birçok insana ilham oldu, olmaya devam ediyor."
4
Ali Sunal
Ali Sunal
"Her gün annellerimizin günü iyi ki varsınız"
5
Asena
Asena
6
Alişan
Alişan
7
Lerzan Mutlu
Lerzan Mutlu
"Fotoda ne #faceapp var ne herhangi bir oynama olduğu gibi. Güzel annem, asil annem... Bir sürü şey yazmak isterim ama yüzüne söyleyeceğim. Seni Çok Seviyorum"
8
Ece Vahapoğlu
Ece Vahapoğlu
"Anneler Günü'nü kutlayabilmemin tatlı sebebi oğluma, beni doğuran anneme, kayınvalideden öte arkadaş olan 2.anneme teşekkür ederim"
9
Seda Sayan
Seda Sayan
"Canım annem ve anne yarım ablam sizi çok seviyorum."
10
Berna Laçin
Berna Laçin
11
Işın Karaca
Işın Karaca
12
Demet Şener
Demet Şener
13
Nilüfer
Nilüfer
"Bu özlem hiç bitmez. Anneler günümüz kutlu olsun"
14
Arzum Onan
Arzum Onan
"İçimin buruk olduğu günlerden.. Doğurmuş olsun ya da olmasın anaç duygulara sahip; koşulsuz sevgiyle seven, sahiplenen herkesin bu özel günü kutlu olsun.."
15
Buray
Buray
16
Neslişah Düzyatağan
Neslişah Düzyatağan
"Bana anne olmanın keyfini yaşatan çocuklarımdan. Canım annem ve tüm annelerin, anneliğin zorluklarına göğüs gerenlerin, dünyayı daha güzel bir yere dönüştürmeye çalışan anne hissiyatıyla yaşayanların ve anneleriyle vedalaşmış olanların bu anlamlı günde yanındayım."
17
"Bende sizin annenizim .. bana annelik duygusunu yaşatan evlatlarım siz olmasanız bunu hiç yaşayamayacaktım.. Sizlerin annesi olmak tarifsiz bir şey."
18
Demet Akalın
Demet Akalın
19
Ebru Şancı Öztürk
Ebru Şancı Öztürk
20
Can Bonomo
Can Bonomo
"Benim canım sevgilim, biricik oyun arkadaşım; seni çok seviyorum... Anneler günün kutlu olsun! Bir canlıyı gözü gibi sakınıp esirgeyen, yetiştirip büyüten herkesin Anneler Günü kutlu olsun."
21
Afra Saraçoğlu
Afra Saraçoğlu
22
Tarkan
Tarkan
"Canım annem ve yavrumun annesi canım Pınar'ım. İki en kıymetlim"
23
Amine Gülşe
Amine Gülşe
"Annelik duygusunu bana tattırdığın için teşekkürler güzel meleğim"

YORUMLAR (3)
  • Fikret : Esas anne çileli ve Anadolu kadınlar. Gurbetçi Almanyada ağır sanayda çalışan Türk Kadınlar, Almanlara para karşılığında baktıran,gözü yaşlı anne diye arkadan bağıran çocuklar, Anne de dertli dertli iş başı yapan, ve faiz ödeyen ya. Bunlardan ne haber? Bugün bu çileli kadınlar yok çünkü öldüler yarı gurbete. Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
  • Resul: Bu anneler günü nedir. ANNE her zaman kalbimizde yılda bir kez yağcılık ve gösteriş olsun bir demet. Çiçek ile sokakta bak anneme gidiyorum diye olmasın Cevap Yaz 14 1 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Kimi annesine sarıldı, kimi evladını kucakladı! İşte ünlülerin Anneler Günü paylaşımları - Son Dakika


Advertisement