Kimi kör oldu, kiminin cinsel organı morardı! İşte süper kahramanları canlandıran oyuncuların yaşadığı zorluklar - Son Dakika

Kimi kör oldu, kiminin cinsel organı morardı! İşte süper kahramanları canlandıran oyuncuların yaşadığı zorluklar

29.12.2020 10:14

Süper kahraman filmlerinde canlandırdıkları karakterlerle hayranlığımızı kazanan oyuncular, giydikleri kostümler içinde harika görünüyor olsalar da yaşadıkları sorunlara karşı sabırları takdiri hak ediyor. İşte yıldız oyuncuların yaşadığı zorluklar

1
Süper kahraman filmlerinde hayran olduğunu oyuncuları o çarpıcı kostümler içinde izlemek çok keyifli olsa da oyuncular çekimler boyunca çeşitli zorluklara maruz kalmakta. Bazı kostümler için 7, 8 hatta 10 saat süren makyajlar gerekirken bazı kostümler ise giyildiğinde görme ve duyma duyularının engellenmesine yol açıyor.
2
Anne Hathaway, Catwoman
Anne Hathaway, Catwoman
Christopher Nolan'ın The Dark Knight Rises filminde Catwoman'ı canlandıran Anne Hathaway, Catwoman kostümü için "psikolojik bir terörist" tanımını kullandı. Oyuncu, o kıyafete uyabilmek için aylarca gece gündüz spor salonundan çıkmamıştı.
3
Carrie Fisher, Prenses Leia
Carrie Fisher, Prenses Leia
Star Wars: Return of the Jedi'da giydiği metal kostümü defalarca eleştiren merhum oyuncu Carrie Fisher, Prenses Leia'nın giydiği kıyafetle ilgili "Bu zincir beni sadece" köleleştirdi yorumunu yapmıştı.

4
Chadwick Boseman, Black Panther
 Chadwick Boseman, Black Panther
Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden genç aktör Chadwick Boseman, siyah kostümüyle gerçekten harika görünse de, kostümünün havasının bitmesi konusunda gerçekten endişeli olduğu için çekimler sık sık durarak ilerliyormuş.
5
George Clooney, Batman
George Clooney, Batman
Hollywood'un en başarısız Batman uyarlamalarından birinde başrolü üstlenen George Clooney meme uçları belli olan kostümleyken çok utandığını itiraf etmişti.
6
Jennifer Lawrence, Mystique
Jennifer Lawrence, Mystique
Jennifer Lawrence X-Men serisinde Mistik'i canlandırmıştı. Güzel oyuncunun makyajı tam 7 saat sürüyordu.
7
Malin Akerman, Silk Spectre
Malin Akerman, Silk Spectre
Malin Akerman, sarı ve siyah lateks kıyafeti içinde Watchmen'deki Silk Spectre olarak kesinlikle harika görünüyor. Ancak oyuncu bu kostüm için "Bu, tüm vücudunuza bir prezervatif takmak gibi" dedi.
8
Michael Chiklis, The Thing
 Michael Chiklis, The Thing
Marvel'ın Fantastic Four ekibinden The Thing'i canlandıran Michael Chiklis, filmle ilgili en kötü şeyin o kostümü giymek olduğunu söylemişti.
9
Margot Robbie, Harley Quinn
Margot Robbie, Harley Quinn
Suicide Squad'daki Harley Quinn rolünde çok başarılı olan Margot Robbie, bir röportaj sırasında "Yapmam gereken fedakarlık, gerçekten yapmak istemediğim bu çıplaklık işini yapmak zorunda olmam" dedi.
10
Paul Bettany, Vision
Paul Bettany, Vision
WandaVision dizisiyle ekranlara iddialı bir giriş yapmak isteyen Paul Bettany, daha önce sorulan bir soruya Vision kostümünü giydiğinde penisinin de mora boyandığını söylemişti. Tek sorun o değilmiş. Paul Bettany, Vision kılığına büründüğünde duyma sıkıntısı yaşadığını, o kostümle çalışmanın acı verici olduğunu dile getirmişti.
11
Michelle Pfeiffer, Catwoman
Michelle Pfeiffer, Catwoman
Michelle Pfeiffer'ın canlandırdığı Kedi Kadın, parlak siyah deri kostümüyle oldukça havalı görünüyordu. Yıllar sonra, bunun şimdiye kadar giymek zorunda kaldığı en rahatsız kostüm olduğunu itiraf etmişti.
12
Oscar Isaac, Apocalypse
 Oscar Isaac, Apocalypse
Oscar Isaac, X-Men: Apocalypse filminde Apocalypse kostümüyle kesinlikle tanınmıyordu. Isaac, bir röportaj sırasında, çekimler sırasında en sinir bozucu anlarının umutsuzca serinlemeye ihtiyaç duyduğu anlar olduğunu paylaştı.

13

Son Dakika Kimi kör oldu, kiminin cinsel organı morardı! İşte süper kahramanları canlandıran oyuncuların yaşadığı zorluklar - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement