Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an - Son Dakika

Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an

23.09.2020 11:45

"Biz neler yaşamışız" dedirten anlarıyla Türk televizyon tarihine damga vuran skandalları yeniden sizler için derledik. Kimi partneri olan kadın sunucunun kalçalarına dokundu, kimi canlı yayında konuğunun pantolonunu indirdi. İşte hafızamızdan kazımak isteyeceğimiz televizyon skandalları.

1
Belki de Türk televizyonlarının en unutulmazları arasında birinci sırayı alacak olay Seray Sever ile Ali Poyrazoğlu arasında yaşanmıştı. Seray Sever'in programına konuk olan Ali Poyrazoğlu kapanışta "Her şeyin bir ilki vardır Seray" diyerek poposuna dokunmuştu.
2
Şu sıralar sağlık problemleriyle gündeme gelen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bir dönem televizyonların yaramaz çocuğu konumundaydı. Skandal denince ilk akla gelen isim Erbil'in pantolon indirme olayı efsaneler arasında.
3
Hülya Avşar, Ricky Martin olayını bilmeyen yoktur. Avşar kızı hayran kaldığı Ricky Martin'in herkesin önünde kalçasını ellemişti.

4
Popstar Alaturka programında Bülent Ersoy'dan gelen pırt sesi sonrası Yıldız Tilbe'nin kendini tutamayıp kıkırdaması ve stüdyodaki herkesin gülmemek için kendini zor tutması uzun süre gündem olmuştu.

5
Hadise'nin içine içine gülmesi de kameralara böyle yansımıştı.
6
Seda Sayan da Seray Sever kadar olmasa da bu fazla 'samimiyetten' nasibini almıştı. Konuk aldığı Özcan Deniz yere yatırınca şok olmuştu Kadırgalı.
7
8
Sumru Yavrucuk'un köpeği de Billur Kalkavan'ın bütün iyi niyetini su istimal etmişti.

9
O bir efsane!
O bir efsane!
Melek Subaşı sanırım bu listenin en ölümsüzü. Kaç yaşındasın sorusuna "Muş" diye cevap veren Subaşı şimdi nerede, ne yapıyor merak etmiyor değiliz!

10
Özcan Deniz ve Hande Ataizi İki Kere Kiki programında beraber ata binmişlerdi. O sırada Özcan Deniz'in yüz ifadesi o dönem çok konuşulanlar arasında yerini almıştı.
11
Banu Alkan'a uzatmalı sevgilisi Murat Taşdemir'in gözümüzün önünde tokat attığı o gün nasıl olduysa espri konusu oldular. Oysa ortada açık bir şekilde şiddet vardı.
12
İbrahim Tatlıses'in konuk aldığı Yıldız Tilbe'ye "Abi beni dövüyorlar dediğin zaman p...lerin elinden gittim aldım!" demesi o an herkesi bir miktar dumur etmişti.
13
Onlarınki bir aşk hikayesi değildi
Onlarınki bir aşk hikayesi değildi
Bu kez sahneden bir dönem evlilik programının unutulmayan isimleri var başrolde. Caner'in Tülin saplantısının son noktası Gülben Ergen'in programında kafasında bardak kırması olmuştu.
14
Diva listede nirvanada!
Diva listede nirvanada!
Skandal demeyelim de ilginç bir an diyelim. Bülent Ersoy Nepal'de giydiği turuncu muhteşem elbisesi ve kendine özgü makyajı ile tapınağa gelen insanların kafasının karışmasına neden olmuştu. Kendisini Buda sanıp önüne kapananları unutamayız asla.

Son Dakika Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an - Son Dakika

YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı