Son Dakika Haberleri: Kimi soyundu, kimi kendinden geçti! Kıbrıs'ta eğlencenin dozu fena kaçtı

Kimi soyundu, kimi kendinden geçti! Kıbrıs'ta eğlencenin dozu fena kaçtı

2 ay önce

Dünyanın hemen her yerinden turist çeken Güney Kıbrıs'a bağlı tatil merkezi Aya Napa, çılgın gece hayatıyla hayret ettiriyor.

1
Güney Kıbrıs'ın 2 bin 500 nüfuslu beldesi Aya Napa, her türlü eğlenceyi barındırıyor. Çılgın gece hayatıyla meşhur bölgede turistler deyim yerindeyse kendinden geçiyor.
2
Küçücük bir kasaba olmasına rağmen onlarca otele ev sahipliği yapan Aya Napa'nın en büyük özelliği çılgın tatil fırsatı.
3
Gündüz sahilde dinlenen turistler, akşam otelinden çıkarak dünyanın neredeyse bütün mutfaklarını tadabileceği restoranlarda yemeğini yiyor ve geceye çılgın eğlence mekanlarında devam ediyor.
4
Güney Kıbrıs'ın gözde tatil beldesinin bu tarz görüntülerle anılmasından rahatsız olduğu yazılsa da, yetkililer aslında bu durumdan memnun.
5
Binlerce genç İngiliz, gündüzleri vahşi tekne, havuz ve boya partileri ile plaj festivallerine yöneliyor.
6
7
Geceleri ise sınır tanımayan eğlenceleriyle tıka basa dolan mekanlara doluşup çılgın yarışmalara katılıp kendilerinden geçiyorlar.
8
Genç kız ve erkekler kimseye aldırış etmeden soyunuyor..
9
10
11
Üstsüz dans edip poz veriyor..
12
Kimi ise iyice abartıp uluorta ilişkiye giriyor..Haber Yayın Tarihi: 19.08.2019 02:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karaciğerleri tertemiz yapıyor, uykusuzluğu def ediyor! İşte muskatın mucizevi faydaları Jennifer Lopez 19 sene sonra aynı elbiseyi giydi, güzelliğiyle mest etti Şeyma'nın Instagram'daki hikaye paylaşım bedeli dudak uçuklatıyor! Burası Trabzon! Kamıştan yapılan otantik çadırlarla Oğuz Boyu geleneğini sürdürüyorlar Avrupa ülkelerinin ilk cinsel ilişkiye girme yaşı şaşırttı! Bakın en erken cinsel ilişki yaşı hangi ülkede