Kimin eli kimin cebinde! Aldatılan kadının intikam şekli akıllara durgunluk verdi - Son Dakika

Kimin eli kimin cebinde! Aldatılan kadının intikam şekli akıllara durgunluk verdi

03.02.2021 14:45

Bir TikTok kullanıcısı kendisini başka bir kadınla aldatan nişanlısından ilginç bir şekilde intikam aldığını takipçileriyle paylaştı.

1
Jade isimli kadın, aldatıldığını anlayınca nişanlısının kendisini aldattığı kadının erkek arkadaşı ile evlenerek hem nişanlısından hem kadından intikam aldığını söyledi.
2
Kadın, üç yıllık nişanlısının Facebook'tan tanıştığı bir kadınla ilişkiye girmek için yaklaşık 300 kilo metre yol gittiğini söyledi.
3
Jade, nişanlısının ilişki yaşadığı kadının beş yıl ilişki yaşadığı erkek arkadaşını, sadece nişanlısı ile değil başka erkekler ile defalarca aldattığını söyledi.
4
Jade, nişanlısının kendisini aldattığı kadının erkek arkadaşı ile konuyu görüşmek için bir araya geldiklerini ama aralarındaki arkadaşlığın aşka dönüştüğünü ve dört yıl önce evlendiklerini söyledi.
5
Jade, olayın yedi yıl önce meydana geldiğini söyledi.
6
Jade, bu ilginç hikayeyi nikahından bir fotoğraf paylaşarak anlattı.
7

Son Dakika Kimin eli kimin cebinde! Aldatılan kadının intikam şekli akıllara durgunluk verdi - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden