Kimse bu kadarını beklemiyordu! Ünlü oyuncu bir deri bir kemik kaldı - Son Dakika

Kimse bu kadarını beklemiyordu! Ünlü oyuncu bir deri bir kemik kaldı

06.07.2020 15:22

Mide küçültme ameliyatıyla 110 kilodan 60 kiloya düşen Kuruluş Osman'ın Hazal Hatun'u Yeşim Ceren Bozoğlu, 10 kilo daha vererek adeta iğne ipliğe döndü. Ünlü oyuncu, kırmızı elbisesiyle verdiği pozda fit görünüşüyle dikkat çekti.

1
Kuruluş Osman dizisinde Hazal Hatun karakterine hayat veren başarılı oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor.
2
Yeşim Ceren Bozoğlu 110 kiloya çıkınca 16 Ağustos 2016'da mide küçültme ameliyatı olmuştu. İlk iki yılda 50 kilo vermişti.
3
Bir 10 kilo daha veren 45 yaşındaki oyuncu, önceki gün Instagram'da son halinin fotoğrafını paylaştı. Kırmızı kıyafetiyle bir deri bir kemik kaldığı görülen Bozoğlu, fotoğrafın fotoşop olduğu yönündeki eleştirilere sessiz kalmadı.
4
Oyuncu aynı kıyafetle farklı açıdan karesini yayımlayarak "Fotoşop diyenlere… Elbisenin modeli" dedi.
5
Fazla kilolarından kurtulan oyuncu, zayıflama sürecini şöyle anlatmıştı:
6
"Zayıfladıktan sonra havaalanına annem ile babamı almaya gittim. Annem babam beni tanımadı. Babam birkaç kez yanımdan geçti 'Baba ben buradayım' dedim. Öyle tanıdılar."
7
"B?en şu an kendimi 23 yaşımda hissediyorum, ama bunu sadece kilo ile bağlamıyorum. Hayatımı daha iyi yönettiğimi düşünüyorum."

8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Kimse bu kadarını beklemiyordu! Ünlü oyuncu bir deri bir kemik kaldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement