Kimse bunu beklemiyordu! Ceketinin önünü açan kıvrımlı model takipçilerine ters köşe yaptı - Son Dakika

Kimse bunu beklemiyordu! Ceketinin önünü açan kıvrımlı model takipçilerine ters köşe yaptı

11.12.2020 11:22

"New York'un yarısıyla yattım" itirafından sonra popülaritesi artan büyük beden model Ashley Graham, son pozlarıyla sosyal medyada olay oldu. Giydiği kürklü ceketinden dekolte veren Graham, ceketini tamamen açınca takipçilerine ters köşe yaptı.

1
Büyük beden model olmasının yanında güzelliği ile de adını dünyaya duyuran Ashley Graham, özel hayatına dair yaptığı çarpıcı açıklamalarla da dikkatleri üzerine çekmişti.
2
Graham yaşadığı bu kötü tecrübelerin ardından evleninceye kadar kimseyle cinsel anlamda birlikte olmamaya karar verdiğini de söylemişti.
3
Geçtiğimiz ocak ayında anne olan Graham, bir moda dergisinin İtalyan baskısı için kamera karşısına geçti.
4
33 yaşındaki model, file bir tulumun üzerine kürklü bir ceket giydi.

5
Graham, ayna önünde ceketinin önünü açtığı bir video paylaştı. Cesur model bu hareketiyle takipçilerini bir hayli heyecanlandırsa da göğüslerini beyaz bantla kapatmıştı. Kamera arkasını da sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaşayan Ashley Graham'ın verdiği pozlara beğeni yağdı.

6
Ashley Graham, ocak ayında oğlu Isaac'i kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu yaşamıştı.
7
KİTAP ÇIKARDI
KİTAP ÇIKARDI
Kıvrımlı hatlarıyla bikini ve iç çamaşırı modeli olarak da kendini kabul ettiren Graham, A New Model: What Confidence, Beauty, and Power Really Look Like (Yeni Bir Model: Kendine Güven, Güzellik ve Güç Gerçekte Neye Benzer) adlı bir kitap çıkardı.
8
Graham, kitabında moda dünyasının dayattığı kalıplara uymak için hayatlarını zindana çevirmek yerine kendilerini oldukları gibi sevmelerini öğütlüyor.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kimse bunu beklemiyordu! Ceketinin önünü açan kıvrımlı model takipçilerine ters köşe yaptı - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş