Son Dakika Haberleri: Kimse o olduğuna inanamıyor! O ünlü isim Çöpçüler Kralı'nda oynamış

Kimse o olduğuna inanamıyor! O ünlü isim Çöpçüler Kralı'nda oynamış

20 gün önce

1978 yılında yayınlanan Çöpçüler Kralı filminde, Kemal Sunal'ın da içerisinde bulunduğu tüp kuyruğunu sıraya sokan bu genci tanıdınız mı?

1
1978 yılında yayınlanan Çöpçüler Kralı filmi, Türk sinemasının en sevilen filmleri arasında yerini alıyor.
2
Yönetmenliğini Zeki Ökten'in üstlendiği filmde Kemal Sunal, 'Çöpçü Apti' rolünü üstleniyor ve sıra dışı bir mahallede başından geçen komik ve ilginç olaylar ele alınıyor.
3
Şener Şen, İlyas Salman ve Ayşen Gruda gibi birçok büyük oyuncunun yer aldığı filmde, yıllar sonra şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıktı.
4
Kemal Sunal'ın canlandırdığı Apti karakterinin tüp kuyruğuna girdiği bir sahnede, sırayı düzene sokan bir genç göze çarpıyor.
5
Bu genç, Çocuklar Duymasın dizisiyle akıllara kazınan Feri Akarnur'un ta kendisi!
6
Ferdi Akarnur, efsane filmde Kemal Sunal'la kısa bir sahnede yer almış; Sunal filmde Akarnur'a, sırada kendisini öne geçirmesi için para teklifinde bulunmuştu.
7
Ferdi Akarnur, 27 Ocak 1946 tarihinde Samsun'da dünyaya geldi. İlkokulu Fazılkadı İlkokulu'nda okuduktan sonra Namık Kemal Ortaokulu'nu bitirdi. Ardından Sanat Enstitüsü Motor Bölümü'nden mezun oldu..
8
Tiyatro ile ortaokulda tanışan Akarnur ilk rolünü Reşat Nuri Güntekin'in tek perdelik "İSTİKLAL" oyununda aldı. 1966 senesinde Öğretmenler Derneği ile Samsun Oda Tiyatrosu'nun kuruluşunda yer aldı. 1966 senesinde Samsun'dan ayrılan Akarnur İstanbul'a gelerek Orhan Erçin Tiyatrosu'nda profesyonel oyunculuğa başladı..


Haber Yayın Tarihi: 03.07.2019 12:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzelliğiyle kendine hayran bırakan genç kızın mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor! 2020'nin en iyi meslekleri belli oldu! İlk 2 herkesi şaşırttı Transfer döneminin yıldızları ve kullandıkları arabalar Nesli tükenmek üzereydi! Vatoz yerken görüntülendi Güzel oyuncudan olay itiraf: Oyunculuğum değil cinsel yönüm konuşuluyor