Kimse o olduğuna inanamıyor! O ünlü isim Çöpçüler Kralı'nda oynamış - Son Dakika

Kimse o olduğuna inanamıyor! O ünlü isim Çöpçüler Kralı'nda oynamış

03.07.2019 12:28

1978 yılında yayınlanan Çöpçüler Kralı filminde, Kemal Sunal'ın da içerisinde bulunduğu tüp kuyruğunu sıraya sokan bu genci tanıdınız mı?

1
1978 yılında yayınlanan Çöpçüler Kralı filmi, Türk sinemasının en sevilen filmleri arasında yerini alıyor.
2
Yönetmenliğini Zeki Ökten'in üstlendiği filmde Kemal Sunal, 'Çöpçü Apti' rolünü üstleniyor ve sıra dışı bir mahallede başından geçen komik ve ilginç olaylar ele alınıyor.
3
Şener Şen, İlyas Salman ve Ayşen Gruda gibi birçok büyük oyuncunun yer aldığı filmde, yıllar sonra şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıktı.
4
Kemal Sunal'ın canlandırdığı Apti karakterinin tüp kuyruğuna girdiği bir sahnede, sırayı düzene sokan bir genç göze çarpıyor.
5
Bu genç, Çocuklar Duymasın dizisiyle akıllara kazınan Feri Akarnur'un ta kendisi!
6
Ferdi Akarnur, efsane filmde Kemal Sunal'la kısa bir sahnede yer almış; Sunal filmde Akarnur'a, sırada kendisini öne geçirmesi için para teklifinde bulunmuştu.
7
Ferdi Akarnur, 27 Ocak 1946 tarihinde Samsun'da dünyaya geldi. İlkokulu Fazılkadı İlkokulu'nda okuduktan sonra Namık Kemal Ortaokulu'nu bitirdi. Ardından Sanat Enstitüsü Motor Bölümü'nden mezun oldu..
8
Tiyatro ile ortaokulda tanışan Akarnur ilk rolünü Reşat Nuri Güntekin'in tek perdelik "İSTİKLAL" oyununda aldı. 1966 senesinde Öğretmenler Derneği ile Samsun Oda Tiyatrosu'nun kuruluşunda yer aldı. 1966 senesinde Samsun'dan ayrılan Akarnur İstanbul'a gelerek Orhan Erçin Tiyatrosu'nda profesyonel oyunculuğa başladı..

Son Dakika Kimse o olduğuna inanamıyor! O ünlü isim Çöpçüler Kralı'nda oynamış - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Cinsel ilişkiye girdiği doktoru akılalmaz şekilde öldüren kumarbaz hemşire, idam cezasına çarptırıldı 2020'nin tartışma yaratan 15 yaşındaki güzellik kraliçesi Melisa İmrak eleştiriler sonrası sessizliğini bozdu! Şark Bülbülü'nün utangaç güzeli Hatice son haliyle hayran bıraktı! İşte efsane oyuncuların yıllar içindeki değişimi Evli adam, tek gecelik ilişki yaşadığı genç kadını arabaya bağlayıp yakarak öldürdü Eksi 50 derece soğuk ve karanlıkta canlarına kıyıyorlardı! Yönetim çareyi futbolda buldu