Kimseye Hesap Vermem - Son Dakika

Kimseye Hesap Vermem

1
Emine Ün Sonunda Ağzındaki Baklayı Çıkardı. Emine Ün'ün, Emre Kınay ile evliliğini bitirme nedeni olarak, işadamı Tolga Karakaş gösteriliyordu. O dönem iddialara "Arkadaşız" yanıtını veren Ün, Karakaş'ın eşinden boşanmasıyla ağız değiştirdi: Evet görüşüyoruz!

2
Emre Kınay'la evli olduğu dönemde adı işadamı Tolga Karakaş'la anılan Emine Ün, o dönem "Böyle bir ilişki yok" deyip dedikoduları yalanlamıştı.
3
Karakaş'ın geçtiğimiz günlerde eşinden boşanması, Emine Ün'ü bir kez daha magazin basının gündemine oturttu. Karakaş'ın, Ün ile olan beraberliği nedeniyle eşinden ayrıldığı iddia edildi. Özel hayatıyla ilgili konuşmaktan kaçınan Emine Ün, bu konudaki sessizliğini GÜNAYDıN'a bozdu.

4
HAYATıMDAN ELiNiZi ÇEKiN

"Tolga Bey'le o dönem gerçekten aramızda bir şey yoktu. Böyle bir şey olsaydı zaten o dönemde ortaya çıkardı. Emre de bu konuda bana güveniyordu" diyen Ün, sözlerine şöyle devam etti: "Şu anda 'Tolga Bey'le aramda bir şey yok' demiyorum. O zamanlar yoktu ama şimdi görüşüyorum. Kime ne bundan? Kimseye hesap vermek zorunda değilim..."

5
Özel hayatı hakkında konuşmanın kendisine zulüm geldiğini söyleyen eski manken, "Ben kimsenin özel hayatıyla ilgilenmiyorum, kimse de lütfen benimkiyle ilgilenmesin. Yoruldum artık. Artık insanlar hayatımın üzerinden ellerini çeksinler" dedi.

6
iSTEDiĞiM iNSANLA GEZER TOZARIM

Emine Ün, Tolga Karakaş'la beraber, eski eşi Emre Kınay'ın aldığı arabaya binerek gezdikleri haberlerine çok sinirlendi: "Böyle bir terbiyesizlik olabilir mi? Eşler boşanırken aralarında mal paylaşımı yaparlar. Bahsedilen arabanın ruhsatı benim üzerime, istediğim insanla gezer tozarım. Kime ne bundan? "

7
KıZıMA ZARAR VERiYOR

Emine Ün, yıllardır medyadan uzak yaşadığını ve haber omak istemediğini söyledi: "Benim bir kız çocuğum var. Bu tarz haberler onun gelişimine zarar veriyor."

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı Doğada yaşam mücadelesi! Aç sırtlanın sinsi planı pitonu yemeğinden etti Güzel spiker Diletta Leotta kamera karşısına bu kez Ibrahimovic'le geçti, yer yerinden oynadı